Hlavní nabídka
Nabídka

Block House

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

UPOZORNĚNÍ!

Vážení zákazníci, jsme nuceni vás informovat, že výrobce pozastavuje výrobu obkladu Block House BH 02. Toto opatření je vynucené v souvislosti s dalším růstem cen surovin. Prodej těchto výrobků se obnoví, jakmile se stabilizuje situace na trhu se surovinami nebo stabilizuje cena. Děkujeme za pochopení.

Block House je fasádní obklad, který imituje dřevěný dům s jeho tvarem a texturou. Fasáda dokončena s tímto materiálem je vizuálně téměř totožná se srubovým domem, ale nemá nevýhody spojené s přírodním dřevem: nehnije, nevyžaduje impregnaci nebo natírání, není atraktivní pro hmyz atd. Současně je taková fasáda praktičtější, odolnější a nevyžaduje speciální péči.

Cena s DPH: 297,50 Kč/ks (299,70 Kč/m²)

 

  ZLATÁ

 

  BÉŽOVÁ

 

 BROSKEV

Cena s DPH: 349,90 Kč/ks (352,60 Kč/m²)

 

 DUB SVĚTLÝ

 

ČERVENOHNĚDÁ      

Cena s DPH: 382,90 Kč/ks (386,10 Kč/m²)

 OŘECH TMAVÝ              

ROZMĚRY:

Délka: 3100 mm

Šířka: 320 mm

Tloušťka: 1,2 mm

Hmotnost: ks 2.015 kg

Množství: 1ks - 0,992 m²

Příslušenství k obkladům

Zakládací profil - 3,00 mb cena s DPH: 139,60 Kč/ks

pouze v bílé barvě - profil je skrytý za obkladem

 

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 450,90 Kč/ks

  

Koutový profil - 3,00 mb cena s DPH: 419,90 Kč/ks

  

Spojovací H-profil - 3,00 mb cena s DPH: 419,90 Kč/ks

  

Okenní špaletový profil - 3,00 mb cena s DPH: 450,90 Kč/ks

  

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 209,80 Kč/ks

               

           

Výhody obkladu Block House:

    Odolnost vůči teplotě. Fasádní panely Port Blockhouse zůstávají nezměněny i při kritických teplotách -50 ° C a + 60 ° C.
    Šetrnost vůči životnímu prostředí. Při používání panelů Port Blockhouse přispíváte k ochraně lesů. Nemusíte řezat stromy na dokončení domu, zatímco váš dům bude stále vypadat úplně ze dřeva.
    Chemická a biologická odolnost. Panely Port Blockhouse nevykazují hnilobu ani trhliny, přičemž jsou odolné vůči fyzickým nárazům, UV záření, agresivním výparům, kapalinám, sedimentem a korozi.
    Odolnost vůči nárazům. Panely Port Blockhouse výborně odolávají nárazům a nepraská ani při velmi nízkých teplotách od -20 ° C do -60 ° C.
    Požárně odolné.
    Fasáda Block House zabraňuje plísním a houbám.
    Minimální požadavky. Panely Port Blockhouse nepotřebují dekorativní úpravu (lakování) ani speciální podmínky použití.
    Doba životnosti je minimálně 50 let. V tomto případě i po 50 letech používání obložení Port Blockhouse zachovává své vlastnosti.

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika