Hlavní nabídka
Nabídka

Hokla Vintage

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Fasádní panel Hokla Vintage je nová značka fasádních materiálů od společnosti U-Plast, odrážející skandinávskou přirozenost a praktičnost. V současnosti je trendem starožitné dřevo a tento typ povrchové úpravy je oblíbený také mezi obklady. Tato kolekce přesně imituje dřevěnou desku s efektem kartáčování – jde o proces zpracování dřeva, při kterém jsou měkká vlákna očištěna od jeho vrchní vrstvy speciálním kartáčem. Efektu starého dřeva je dosaženo světlou patinací a kvalitní vzory a ušlechtilé odstíny vytvářejí pocit skutečného dřeva.

Cena s DPH: 312,00 Kč/ks (624,00 Kč/m²)

SOLOMA

CINNAMON

ASH

OKRA

ROZMĚRY:

Délka: 2000 mm

Šířka: 250 mm

Tloušťka: 1,2 mm

Množství: 1ks - 0,5 m²

Charakteristika:

série s přírodní texturou dřeva;

může být namontován horizontálně i vertikálně;

při instalaci není nutná spojovací lišta;

délka panelu 2 m umožňuje snadnou a kompaktní přepravu materiálu;

doplňky jsou vyrobeny v barvách obkladu;

pohodlný systém spojení pero-drážka;

materiál se zvýšenou odolností proti UV záření;

životnost minimálně 30 let

Příslušenství k obkladům

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 234,00 Kč/ks

J-profil je univerzální profil používaný k lemování svislých a diagonálních profilů, jakož ik připevnění podhledů. Profil je nezbytný například při instalaci obkladů na náročných rozích arkýřových oken nebo na spojích stěny se šikmou střechou.

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 481,00 Kč/ks

Vnější roh se používá k připevnění obkladu k vnějším rohům budovy.

Koutový profil - 3,00 mb cena s DPH: 481,00 Kč/ks

Vnitřní roh se používá k připevnění obkladu k vnitřním rohům. Používá se také pro spojení obkladu svislé štítové stěny a spodní části vyčnívající střechy.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací