Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové plotovky STANDARD

Plastové plotovky STANDARD jsou vyrobeny z houževnatého PVC, s vysokým poměrem UV filtrů, pojivy a stabilizárormi. Plotovky STANDARD se vyznačují vysokou tuhostí a pevností, díky tomu jsou vhodné pro použití i do namáhaných částí plotových výplní. Jsou odolné vůči klimatickým podmínkám jako je sníh, mráz, déšť, slunce. Plotovky STANDARD se nemusí natírat ani jinak ošetřovat a tím odpadají jakékoliv další náklady spojené s údržbou. Plotovky STANDARD jsou určeny pro systémy oplocení a zábradlí.

 

Popis plotovky:

- rozměry plotového profilu: šířka 80 mm, hloubka 15 mm, délka 80 cm a 120 cm

- barevná stálost, dlouhá životnost

- kvalitní pevný profil

- vhodná pro stavbu nízkého plotu, nebo pro dekorační účely

- jednoduchá montáž a nízká cena

- vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám

Krytky k profilům:

Barevné provedení:

Možná odchylka v délce plotovek +/- 0,5cm.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Ceníky


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika