Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové plotovky z PVC

Plastové profily, které používáme pro výrobu celých plastových plotů nebo samostatných plotovek jsou vyrobeny z tvrzeného vytlačovaného PVC a odpovídají nejpřísnějším evropským normám. Tyto profily jsou díky prostorové konstrukci dostatečně tuhé a tvarově stálé, mají odolný povrch a jsou barevně stálé (obsahují UV filtr). Nejlepším argumentem je pak skutečnost, že se vyrábějí již řadu let, a jsou tak i dlohodobě prověřené reálnými podmínkami.

BAREVNÉ VARIANTY:

                     Bíla                                 Ořech                                 Palisandr

 

            Zlatý dub                                Třešeň                            Zlatý dub - fólie

 Hlavními přednostmi plastových plotů v porovnání se dřevem jsou:

- Ploty vyrobené z plastových profilů vypadají velmi esteticky, mají příjemný hladký povrch, který nejen stále dobře vypadá ale také výborně odolává znečištění. V naší nabídce je několik barevných provedení, od bíle až po imitace přírodního dřeva, takže je snadné zvolit plot, který se bude nejlépe barevně hodit k Vašemu domu.

- Montáž plastového plotu je velmi rýchla a jednoduchá, samotné profily lze snadno opracovávat, vrtat a spojovat. Vzhledem k jejich nízké hmotnosti se s nimi také snadno manipuluje. Přitom hotový plastový plot je jako celek velmi pevný.

- Plastový plot prakticky nevyžaduje vůbec žádnou údržbu. Maximálně jej můžete v případě většího znečištění (pokud je například u prašné komunikace a pod.) podle potřeby umýt nebo ostříkat vodou. Na rozdíl od dřevěných materiálů Vás nečeká žádné pravidelné broušení a obnovování nátěrů.

Vysoká kvalita použité suroviny zaručuje maximální odolnost vůči vnějším klimatickým vlivům a umožňuje použití i do extrémních podmínek (déšť, mráz, sluneční záření, sníh). Profily přitom nemají žádné nároky na dodatečnou povrchovou úpravu (nemusí se natírat) a ani po mnoha letech neoxidují a téměř nemění barvu.

Široká škála jednotlivých typů profilů umožňuje individuální řešení oplocení včetně výroby vrat a branek. Kompletní plotová pole pak lze montovat jak do originálních plastových sloupků, tak i ke zděným či betonovým konstrukcím.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


CeníkyPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika