Hlavní nabídka
Nabídka

Kompostér

PLASTOVÝ KOMPOSTÉR Z MATERIÁLU TRAPLAST™ PATŘÍ DO NOVÉ SÉRIE NAŠICH CHYTRÝCH STAVEBNICOVÝCH ŘEŠENÍ. TOHOTO POMOCNÍKA MUSÍTE NA SVÉ ZAHRADĚ MÍT I VY!

Nejrychlejší přeměnu přírodního odpadu v humus s vysokým obsahem živin získáte velkým přísunem vzduchu a vlhkosti. To vše náš chytrý stavebnicový kompostér splňuje – je prodyšný i nenasákavý a Vy tak jednoduše udržíte na své zahradě pořádek. Chytrou staveb- nici kompostéru z materiálu Traplast™ snadno sestavíte sami. Bez nářadí, jen postupně zaklesnete jednotlivé prvky do sebe. Přidáním či odebráním prken lze volit objem kompostéru. Když budete potřebovat, tak jej rozeberete a postavíte jinde. Přejeme Vám mnoho pěstitelských úspěchů.

Kompostér umístněte nejlépe do rohu záhrady, kde bude v polostínu. Aby kompost správně zrál, je nežádoucí vystavení celodenímu slunečnému světlu. Oproti tomu je vhodný přímy kontakt kompostu se zeminou. Nakládejte moudře s přírodním odpadem! Výroba vlastního kompostu navíc šetří životní prostředí a Vaše peníze. Dobrý kompostér by neměl chybět v žádné záhradě.

Jednoduchá montáž i demontáž, žádné šroubky, žádné vrtání. Stavebnice kompostéru obsahuje 20ks samostatných desek 130x30mm v délce 1,2 m. Výšku kompostéra můžete upravovat přidaním či odebráním jednotlivých desek. Montážní pokyny nájdete v dokumentech.

Máte už kompostér zaplněný a potřebujete ho rozšířit, poškodila se Vám některá deska kompostéra! Není problém, tyto desky pro kompostér je možné objednat i samostatně.

    
garantovaná záruka na funkčnost kompostéra je 15 roků

    
jednoduchá montáž na principu stavebnice

    
nenahraditelný pomocník na Vaší záhradě

    
odolnost proti přírodním vlyvům, bezúdržbový

KÓD           POPIS                                                                         CENA s DPH/KS

99821         Kompostér, 120 x 120 x 94 cm, 90 kg, šedá                2 590,00 Kč

AKCE:  Doprava na Vaši adresu, při jakémkoliv množství                302,50 Kč   

 

Deska na kompostér

Malé nároky na kompostování, zmizí nevzhledná hromada kompostu. Estetické a odolné řešení na Vaší zahradu. Výborná cirkulace vzduchu. Nádoba nemá dno a přímý styk s půdou, umožňuje volný přístup červům, kteří se podílejí na procese dekompozice a na tvorbě plnohodnotného, na živiny bohatého humusu. Materiál šířka 4cm. Velký objem 1,5m3 Další předností je lehká manipulace. Vyrobené z recyklovaného materiálu odolného proti přírodním vlyvům. Bezúdržbový. Jednoduchá montáž i demontáž, žádne šroubky, žádne vrtání. Výšku kompostéra můžete upravovat přidaním či odebráním jednotlivých desek podle jeho zaplnění. Stavebnice kompostéru obsahuje 20ks samostatných desek 130x30mm v délce 1,2 m. Máte už kompostér zaplněný a potřebujete ho rozšířit! Není problém, desky pro kompostér je možné objednať i samostatně.

KÓD           POPIS                                                                                  CENA s DPH/KS

42321      Deska na kompostér, 130 x 30 cm, 1,2 m, 4,5 kg, šedá              140,00 Kč

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 týdnů.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Dokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika