Hlavní nabídka
Nabídka

Plastová kanalizační vpusť

Je vyroben z materiálu TRAPLASTU a používá se ke krytí dešťových vpustí vozovek, parkovišť a pochozích ploch. Používané jsou také pro výstavbu městského mobiliaře a v parkové architektuře. Profily mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, vlhkosti, hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům a běžným chemikáliím.Vyrábí se ve dvou provedení - s kovovou výztuhou nebo bez ní. Svými vlastnostmi splňuje třídu únosnosti A15. Naše kanalizační vpustí se nekradou. Nejsou ocelové a proto nekončí ve sběrných surovinách. Zvyšujeme tak bezpečnost na cestách.

V nabídce:                                                                                      

Rošt dešťové vpusti šedý s výstuhou 92201 rozměry: 525 x 400, hmotnost 11kg

Rošt dešťové vpusti šedý 92101 rozměry: 525 x 400, hmotnost 7,23kg

AKCE:  Doprava na Vaši adresu, při jakémkoliv množství        302,50 Kč.

 

 

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 týdnů.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Ceníky

Dokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika