Hlavní nabídka
Nabídka

GeoBORDER

geoBORDER je plastový obrubník (také tzv. neviditelný obrubník, skrytý obrubník) vhodný zejména pro ohraničení okrajů zatravňovací dlažby, zámkové dlažby nebo pro oddělení různých ploch v zahradách (např. chodníků, záhonů, povrchů z různých materiálů, mulčovací kůry kolem stromů, apod .).

GB45 černý 45 x 1000  - Cena s DPH: 48,00 Kč/ks

 

Výška obrubníku: 45 mm
Délka obrubníku: 1m
Šířka základny obrubníka: 75 mm
Počet fixačních otvorů: 6 otvorů
Hmotnost: 1 ks váží 0,40 kg

GB58 černý 58 x 1000  - Cena s DPH: 58,00 Kč/ks

  

Výška obrubníku: 58 mm
Délka obrubníku: 1m
Šířka základny obrubníka: 75 mm
Počet fixačních otvorů: 6 otvorů
Hmotnost: 1 ks váži 0,50 kg

GB78 černý 78 x 1000  - Cena s DPH: 68,00 Kč/ks

  

Výška obrubníku: 78 mm
Délka obrubníku: 1m
Šířka základny obrubníka: 90 mm
Počet fixačních otvorů: 7 otvorů
Hmotnost: 1 ks váži 0,75 kg

Všechny uvedené rozměry i hmotnost mají toleranci +/- 3% v důsledku smršťování materiálu a v závislosti na teplotě. Obrubník lze použít jako rovný, nebo jej tvarovat do oblouků. Před ohnutím obrubníku je třeba nejprve nastřihnout zpevňující lem (viz obrázek). Obrubník také umožňuje uchycení hadice zavlažovacího systému nebo elektrického kabelu k osvětlení (viz obrázek).

 

Obrubník geoBORDER je značkový výrobek vysoké kvality. Použitý materiál je extrémně pevný a houževnatý, nepraská a neláme se. Barva je tmavě šedá až černá, umožňující univerzální použití, velmi dobře splyne se zeminou i se štěrkovou výplní. Materiál je 100% recyklovaný a recyklovatelný, směs polyethylen a polypropylen, mrazuvzdorný a odolný proti UV záření, barva proto může u jednotlivých kusů nepatrně lišit. Výrobek je ekologický, šetrný k životnímu prostředí a neutrální k podzemním vodám, odolný vůči alkoholu, kyselinám i zásadám (posypové soli, amoniaku, kyselým dešťům, atd.). Plastový obrubník geoBORDER GB45 a GB58 má celkem 6 kotvicích otvorů pro hřebíky, obrubník geoBORDER GB78 má celkem 7 kotvicích otvorů pro hřebíky. Pokud používáte obrubníky rovné, stačí vkládat hřebíky ob jeden otvor (tj. Požít 3 hřebíky na každý obrubník). Při vytváření oblouků je nutné dávat hřebík do každého otvoru (tj. 6-7 hřebíků na každý obrubník). Pro fixaci obrubníku je nutné dokoupit plastové nebo kovové hřebíky. Pro měkké podloží (např. Zemina) jsou vhodné plastové hřebíky geoPIN, pro pevnější podloží (jíl, zhutněný podklad) jsou vhodné kovové hřeby geoNAIL.

Plastový kotvící hřebík geoPIN slouží k uchycení plastových obrubníků geoBORDER k podložení nebo k ukotvení zatravňovacích dlažeb geoSYSTEM S60s na svažitých plochách. Plastový geoPIN se používá všude tam, kde je měkké podloží (typicky původní zemina).

Hřebík geoPIN GP25 - 30/11 x 250 mm - Cena s DPH: 4,00 Kč/ks


 

Délka hřebíku: 25 cm
Průměr hřebíku: 30/11 mm
Hmotnost: 1 ks váži cca 0,03 kg

Pozinkovaný kotvící hřebík geoNAIL slouží k uchycení plastových obrubníků geoBORDER k podložení nebo k ukotvení zatravňovacích dlažeb geoSYSTEM S60s na svažitých plochách. Kovový hřebík geoNAIL se používá tam, kde je velmi tvrdé podloží, nebo třeba při instalaci obrubníků kolem ploch ze zámkové dlažby nebo žulových kostek, kde je zhutněný podklad.

Hřebík geoNAIL GN25 - 30/11 x 250 mm - Cena s DPH: 9,00 Kč/ks

Délka hřebíku: 25 cm
Průměr hřebíku: 7,5 mm
Hmotnost: 1 ks váži cca 0,1 kg

 

ILUSTRAČNÍ VIDEO


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Dokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika