Hlavní nabídka
Nabídka

TRAPLAST

Na plastovou zatravňovací dlažbu z materiálu TRAPLAST™ jsme mimořádně hrdi.

Je nejen 4 x lehčí než betonová, ale také nenasákavá, takže veškerá vláha je k dispozici trávě, které se tak v naší tatravňovací dlažbě mimořádně daří.

Plastová zatravňovací dlažba z materiálu Traplast™je na rozdíl od betonové lehčí pro manipulaci i přepravu do místa pokládky. Konstrukční výška je pouhých 6 cm a 4 cm u verze LITE (jen pro zatížení osobními vozy), takže před pokládkou stačí minimální zemní práce podle návodu na pokládku. Snadné opracování naší zatravňovací dlažby umožňuje vytvářet tvarově náročné zakončení okolo kanalizačních šachet, sloupů atd. Naše plastová zatravňovačka splňuje odpovídající normu ČSN a lze ji použít i na parkoviště či odstavné plochy. Nepřemrzá, nepraská a snese větší zatížení než betonová.


KÓD        POPIS                                                                    CENA s DPH/KS

14401     Dlažba LITE, 60x40x4 cm, 4,81 kg, šedá                  89,00 Kč.

AKCE:  Doprava na Vaši adresu, při jakémkoliv množství   302,50 Kč.

KÓD        POPIS                                                                    CENA s DPH/KS

18401     Dlažba VD600+, 60x40x6 cm, 6,30 kg, šedá                116,00 Kč

AKCE:  Doprava na Vaši adresu, při jakémkoliv množství          302,50 Kč.

KÓD        POPIS                                                                    CENA s DPH/KS

18601     Dlažba VD800+, 80x60x6 cm, 12,60 kg, šedá              232,00 Kč

AKCE:  Doprava na Vaši adresu, při jakémkoliv množství          302,50 Kč.

Je vyrobena z TRAPLASTu, který svými vlastnostmi určuje její nesporné přednosti. Těmi jsou zejména tloušťka (pouze 40-60 mm), která minimalizuje před pokládáním nutné zemní práce a nízká hmotnost, která je 4 × nižší než u betonu. Ta snižuje náklady na dopravu, pracnost i fyzickou zátěž při vlastní pokládce. Dlažba nenavlhne, proto v létě neodebírá zeleni potřebnou vláhu a zatravněné plochy jsou opravdu zelené. V zimě pak nepřemrzá, ani nepraská. Snadná opracovatelnost umožňuje přesně vytvářet i náročné okrajové tvary, např. kolem kanalizačních šachet, uzávěrů vody, sloupů veřejného osvětlení a pod.
Dlažba je ideální pro zpevnění příjezdových cest, dvorů, ale i parkovišť a odstavných ploch. Dlažba splňuje příslušné ČSN a díky své pružnosti je ještě pevnější než dlažba betonová. Dlažba Lite - má tloušťku pouze 4 cm a je určena jen pro zatížení osobními vozidly. Výroba pouze v šedé barvě.

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 týdnů.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika