Hlavní nabídka
Nabídka

TRAPLAST

Na plastovou zatravňovací dlažbu TRAPLAST jsme mimořádně hrdí. Je nejen 4 x lehčí než betonová, ale i nenasákavá, takže veškerá vláha je k dispozici trávě, které se tak v naší zatravňovací dlažbě mimořádně daří.

14401-Dlažba LITE, 60 x 40 x 4 cm, 4,81 kg, šedá

Cena s DPH: 117,00 Kč/ks

18401-Dlažba VD600+, 60 x 40 x 6 cm, 6,30 kg, šedá

Cena s DPH: 152,00 Kč/ks

18601-Dlažba VD800+, 80 x 60 x 6 cm, 12,60 kg, šedá

Cena s DPH: 305,00 Kč/ks

Plastová zatravňovací dlažba z materiálu Traplast™je na rozdíl od betonové lehčí pro manipulaci i přepravu do místa pokládky. Konstrukční výška je pouhých 6 cm a 4 cm u verze LITE (jen pro zatížení osobními vozy), takže před pokládkou stačí minimální zemní práce podle návodu na pokládku. Snadné opracování naší zatravňovací dlažby umožňuje vytvářet tvarově náročné zakončení okolo kanalizačních šachet, sloupů atd. Naše plastová zatravňovačka splňuje odpovídající normu ČSN a lze ji použít i na parkoviště či odstavné plochy. Nepřemrzá, nepraská a snese větší zatížení než betonová.

Je vyrobena z TRAPLASTu, který svými vlastnostmi určuje její nesporné přednosti. Těmi jsou zejména tloušťka (pouze 40-60 mm), která minimalizuje před pokládáním nutné zemní práce a nízká hmotnost, která je 4 × nižší než u betonu. Ta snižuje náklady na dopravu, pracnost i fyzickou zátěž při vlastní pokládce. Dlažba nenavlhne, proto v létě neodebírá zeleni potřebnou vláhu a zatravněné plochy jsou opravdu zelené. V zimě pak nepřemrzá, ani nepraská. Snadná opracovatelnost umožňuje přesně vytvářet i náročné okrajové tvary, např. kolem kanalizačních šachet, uzávěrů vody, sloupů veřejného osvětlení a pod.
Dlažba je ideální pro zpevnění příjezdových cest, dvorů, ale i parkovišť a odstavných ploch. Dlažba splňuje příslušné ČSN a díky své pružnosti je ještě pevnější než dlažba betonová. Dlažba Lite - má tloušťku pouze 4 cm a je určena jen pro zatížení osobními vozidly. Výroba pouze v šedé barvě.

Dopravu na Vaši adresu, budeme účtovat takto:

 celková hmotnost dle dodacího listu           dopravné bez DPH        dopravné včetně DPH
000 - 199 kg   500,-Kč   605,-Kč
200 - 499 kg 1.000,-Kč 1.210,-Kč
500 - 999 kg                    1.500,-Kč 1.815,-Kč
nad 1000 kg 2.000,-Kč 2.420,-Kč

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 a víc týdnů.

Toto zboží není možné posílat na dobírku! 

K ceně objednávky navíc účtujeme vratné přepravní palety 332 Kč/ks (včetně DPH). Počet palet vám upřesníme předem. Palety vykupujeme na sídle společnosti v Bořitově do 3 měsíců od prodeje.

Všechny rozměry jsou v následujících tolerancích: u rozměru do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.Jednotlivé dodávky (výrobní šarže) se od sebe mohou barevně odlišovat. Šedá barva je nebarvená, tedy bez jakékoliv možnosti ovlivnění barevného odstínu. Vzhledem k použité surovině není možné u světlých barev (cihlová, šedá) zcela zaručit stejný barevný odstín ani u jednotlivých výrobních šarží.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika