Hlavní nabídka
Nabídka

Špaletový systém Alta Profil

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Špaletový systém zdobí jakoukoli povrchovou úpravu odvětrávaných fasád.

"Alta-Decor" je perfektně kombinován s fasádními panely a soklem "Alta-profil". Kromě toho může být rohový systém dokončován s jinými dokončovacími materiály - z cihel, dřeva, omítky apod. Pomocí funkce "Alta-Decor" můžete vytvořit harmonické nebo kontrastní kombinace, které vytvářejí správné přízvuky pro dekoraci fasády.

Kolekce obsahuje 2 série špaletových ostění - "Classic" a "Modern".
Všechny prvky jsou vyrobeny ve čtyřech barvách: bílé, krémové, pískové a hnědé. Můžete zvolit odstín, který bude ladit s obložením částí domu nebo zvýrazní jasný obrys dveří a oken pomocí kontrastních barev.

 

Cena s DPH: 204,40 Kč/ks

Profil "Classic" velikost: 690 x 170 mm     

   

Profil „Modern” velikost: 690 x 170 mm

Pro milovníky klasiky nabízí firma profil "Classic" - je to ztělesnění tradice a romantismu.

Rohové prvky:

Ozdobné prvky usnadňují úpravu okenních a dveřních otvorů a zároveň je činí atraktivnějšími a praktičtějšími.
Již není nutné řezat plochy a rohy pod úhlem 45 stupňů pro spojení v rozích. Panely mohou být spojeny pomocí hotových rohových prvků. Jsou hermetické a chrání otvory před pronikáním vlhkosti. Prvky odpovídají zvolené kolekci profilů - "Classic" nebo "Modern". Jsou k dispozici ve čtyřech barvách. 

Cena s DPH: 124,80 Kč/ks

Rohový profil "Classic" velikost: 320 x 320 mm         

 

Rohový profil "Modern" velikost: 320 x 320 mm

                                                                  

Univerzální rohový a přídavné prvky:

Pro dokončení otvorů a výklenků se kromě ozdobných profilů používají univerzální špeletové profily. Pokud je otvor hluboký a šířka prvku není dostačující k jeho dokončení, můžete použít dodatečný speciální prvek. Pro montáž prvku měřte požadovanou šířku, nařežte na správném místě a ukotvujte pod úhlem.
Chcete-li připojit lišty v rozích, můžete použít speciální rohové prvky pro ostění a obložení. Univerzální a přídavné rohové prvky k nim jsou k dispozici ve 4 základních barvách.

Cena s DPH: 221,00 Kč/ks

"Univerzální" profil  velikost: 200 x 690 mm             

 

Cena s DPH: 202,80 Kč/ks

"Rozšířovací" profil velikost: 688 x 187 x 13 mm

 

Cena s DPH: 124,80 €/ks

Rohový profil velikost: 210 x 210 mm

Cena s DPH: 124,80 Kč/ks

Prodloužení rohu velikost: 190 x 690 mm

 

Polymerické vrstvy:

Ozdobné prvky pro dekorativní design dveřních a okenních otvorů jsou velmi snadno instalovatelné a odolné vůči vlivům prostředí:

-
nehoří na slunci, odolává různým teplotám

-
nehnije, nevyžaduje udržbu nátěry atd.

-
nepoškrábejte při náhlých teplotních výkyvech.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací