Hlavní nabídka
Nabídka

Rady a tipy

Přemýšleli jsme, jak Vám ještě více ulehčit výběr a nákup zboží a jeho následnou montáž. Výsledkem je tato sekce "Rady a tipy", ve které shrnujeme různé postupy montáže, rady, jak vybrat ten správný materiál a mnoho dalšího.


Korek hit mezi materiály

Při výstavbě, rekonstrukcích i zařizování chceme nejlepší kvalitu za nejvhodnější cenu. Tento požadovaný poměr se týká i stavebních a konstrukčních materiálů, které se využívají na každém kroku. Ze všech možností, které se dostávají na trh, se o slovo hlásí korek, použitelný i v stříkané formě.

Čtěte více


Odvětrané fasády – jiné řešení zateplení

Realizace odvětraného systému není náročnější než u kontaktního systému, naopak využívá rychlý a čistý proces suché montáže. Přesto se u bytových domů využívá jen minimálně. Jedním z důvodů je obava z výrazné změny vzhledu budovy, jelikož finální vrstvu fasády tvoří obvykle lehký obkladový materiál,

Čtěte více


Stavebnicový plastový plotový systém

Systém má jednoduchou stavebnicovou konstrukci, vyznačující se nízkou hmotností a umožňující rychlou stavbu kompletního plastového plotu – tj. sloupky, plotová pole, branky a brány.

Čtěte více


Hydroizolace WATstop Diasen

WATstop je multifunkční epoxidově-cementová hydroizolační směs vyrobená ze speciální epoxidové živice (čast A), katalyzátor (čast B) a speciálního cementu (čast C). WATstop je extrémně všestranný materiál: je charakterizovaný především vysokou odolností vůči kladným i záporným tlakům.

Čtěte více


Kompletní přehled sortimentu plastových palubek

Plastové obkladové palubky a doplňkové profily nahrazují klasické dřevěné palubkové obklady. Vyznačují se elegantním vzhledem, dlouhou životností a hlavně bezúdržbovostí. Všechny plastové palubky jsou určeny pro použití jak v exteriéru, tak v interiéru.

Čtěte více


Do větraných fasád jedině minerální izolaci

Do větraných fasád jedině minerální izolaci. Větrané, provětrávané, odvětrávané, několik pojmenování pro tentýž typ fasád. Větrané fasády se definují jako takové, které mají pod vnějším opláštěním průběžně větranou vzduchovou mezeru. Lze je také definovat jako fasády montované. Jejich podíl na trhu

Čtěte více


Provětrávané fasády z pohledu tepelné izolace

Konstrukce se vždy posuzuje pro všechny vrstvy jako celek (u větraných konstrukcí až k větrané mezeře a s uvažovaným vlivem tepelných mostů kvůli kotvení), i když v případě, že navrhneme dostatečnou tloušťku tepelné izolace, bude konstrukce dle tepelně-technických požadavků většinou vyhovovat.

Čtěte více


Obklady fasád z plastů

- určené nejen na odvětrané fasády - lehká udržba povrchů, vhodný zejména do míst, kde hrozí znečištění od silnic - vyrobené z vstřikovaného polymeru, PVC nebo z polyesterových živic s vynikající kvalitou, odolné vůči extrémním teplotám a UV stabilní - jednoduchá montáž celoročně, úspora práce.

Čtěte více


Jaký dům, taková fasáda

Fasáda domu neplní jen estetickou funkci. Při výběru správné fasády musí lidé zvážit své požadavky na funkčnost a životnost podle místa a způsobu užívání stavby a velikost rozpočtu.

Čtěte více


Korkové izolace

Přírodní materiály Vám poskytnou kontakt s přírodou a zároveň jimi dosáhnete významné tepelné úspory a pozitivního přínosu pro Vaše zdraví. Výjimečné vlastnosti mají korkové izolace, které Vám budou dobře sloužit desítky let.

Čtěte více


DECORK, uplatnění na terasy, beton a bazény

DECORK, můžeme aplikovat i na terasy, podlahy, případně k bázénům, na této stránce Vám poradíme, jak nejlépe postupovat při konkrétních realizacích podlah a teras na betonovém podkladu.

Čtěte více


Z tuctového domu se může stát skvost

Dřevostavba v kamenném kabátě nebo zděný dům obložený plastovými obklady, odvětrávanou, případně korkovou fasádou dnes běžně dostupná realita, kterou lze díky uceleným fasádním systémům ozvláštnit prakticky každou stavbu. Díky fasádě se z tuctového domu může stát skvost. A ještě ušetříte za topení.

Čtěte více


Provětrávaná fasáda

Provětrávaná fasáda má mnoho výhod a těší se u stavebníků čím dál větší oblibě. Co je však u odvětrávané fasády nutné při montáži dodržet, aby fungovala jak má?

Čtěte více


Korkové nástřiky - nový, univerzální materiál

Korková směs je nový, moderní materiál, který je novinkou na českém trhu. Materiál je vyráběn z nejkvalitnějšího přírodního korku. Využití pro korkový nástřik najde každý, ať už renovujete fasádu, střechu nebo terasu, korkovou směs využijete kdekoliv.

Čtěte více


KORKOVÉ NÁSTŘIKY , více informací k produktu.

Pro stříkaný korek, DECORK, platí že je použitelný na více různých plochách, jako jsou stěny, střechy, paluby, podlahy ..., vždy může poskytnout konečné řešení při řešení problémů spojených s vlhkostí, estetických, akustických úprav, tepelnou ochranou ...

Čtěte více


Plastové palisády a obrubníky

Zahrada, ať už je vytvořená v jakémkoliv stylu, vždy si zaslouží naši starostlivost, vždyť v ní nacházíme relaxaci a tolik žádaný pokoj. Můžeme se v ní oddat příjemnému rozjímání, pokojnému odpočinku nebo zahálení.

Čtěte více


Korek ve stavebnictví

Korek najdeme například ve vrtulích větrných elektráren, NASA ho používala jako tepelnou izolaci u raketoplánů na špici. Při průchodu atmosférou totiž odolal velmi vysokým teplotám, byl i vzadu u raketových trysek, kde je při startu vysoký žár. Tohle všechno korek zvládne. Testují ho i na Marsu.

Čtěte více


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací