Hlavní nabídka
Nabídka

Sibiřský šindel

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Pomocí technologie tvarování za tepla na povrchu předního panelu se vytvoří úplná imitace šindele, získaného z malých desek, rozděleného z pevné cedrové kulatiny. Po dokončení získá fasáda módní, naturalistický vzhled dřevěného domu ze sibiřského vnitrozemí. Panely mají vysokou lomovou pevnost a odolávají vysokému bodovému zatížení a jsou také odolné vůči hoření. Panely jsou spojeny pomocí protivětrnou zámku, který umožňuje zachovat celistvost konstrukce i při neobvykle silném větru. Záruka stálosti barev - 50 let. Doživotní záruka životnosti.

UPOZORNĚNÍ! Vážení zákazníci, jsme nuceni vás informovat, že tento produkt momentálně nelze objednat. Jakmile se prodej těchto výrobků obnoví, budeme Vás informovat. Děkujeme za pochopení.

Cena s DPH: 265,70 Kč/ks (622,40 Kč/m²)

JANTAR

SLONOVÁ KOST

ŽELEZO

PÍSEK

ROZMĚRY:

Délka: 1655 mm

Šířka: 300 mm

Tloušťka: 0,8 -1,4 mm

Plocha panelu:0,497 m²

Krycí plocha panelu: 0,427 m²


Příslušenství k obkladům

Zakládací profil - 3,00 mb cena s DPH: 137,80 Kč/ks

pouze v bílé barvě - profil je skrytý za obkladem

 

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 460,20 Kč/ks

 

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 239,20 Kč/ks

  

Výhody:

Žádné viditelné spáry nebo švy, ani při bližším prozkoumání povrchu.

Odolný vůči všem povětrnostním podmínkám včetně větru, hurikánu, silného deště.

Panely nevyblednou při konstantním vystavení přímému slunečnímu záření, nedeformují se poklesem teploty.

Jedná se o vysoce kvalitní stavební materiál s potvrzeným souladem s evropskými normami pro fasádní systémy, jakož i s normami GOST pro bezpečnost provozu.

Na výrobu panelů se používají nejlepší domácí a dovážené materiály, používá se technologie vakuového tvarování výrobků. Díky tomu dosáhneme maximální shodu s tvarem, vysokou míru těsnosti, absenci spojů a mezer.

Panely nevyžadují speciální péči, zpracování, údržbu. Postačí jejich občas umýt od prachu.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací