Hlavní nabídka
Nabídka

Palermo 3D

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Plastové 3D panely Eclectica mají trojrozměrný reliéf vysoký až 10 mm, mají odolnost proti vlhkosti, zvýšenou odolnost proti opotřebení a pevnost díky své tloušťce do 1 mm. Používají se k dekoraci interiérových stěn (kuchyně, koupelna, WC, pokoje, chodby, různé obchodní prostory, kanceláře, obchody, recepce..). Panely se velmi snadno instalují – stačí je přilepit lepidlem.

Cena s DPH - 158,00 Kč/ks.

Číslo položky: TP10025494

Rozměr panelu: 595 x 595 mm ( 0,35 m²)

Tloušťka panelu: 1 mm

6 ks v balení (2,1 ). Dodávají se jen po celých baleních.
 
 
Výhody 3D panelů:
 
Univerzální: Lze namontovat na stěnu, na strop, na sádrokarton, OSB desku, do obloukového otvoru, na ozdobnou zástěnu, na dřevo nebo plast a pod.
 
Odolnost: Odolné proti opotřebení a proti vlhkosti.
 
Instalace: Nevyžaduje speciální dovednosti a znalosti, tuto práci snadno zvládne jeden člověk.
 
Flexibilita: Umožňuje jejich umístění na nepříliš rovné povrchy.
 
Pevné: Zvýšená pevnost a odolnost proti nárazu.
 
Snadná údržba: Snadno se čistí a vyměňuje v případě poškození


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací