Hlavní nabídka
Nabídka

L - LINE WOOD

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Cena s DPH - 490,10 Kč/ks

L-LINE panely s nejširšími lamelami a nejhlubší drážkou, namontované například za pracovním stolem, opticky oddělí prostor určený pro práci od zbytku místnosti a zútulní váš pracovní kout. Vymezte různé zóny ve svém domě pomocí panelů LINERIO.

Rozměr panelu: 12,2 x 265 cm (š x v)

Tloušťka panelu: 2,1 cm

Skladební šířka jednoho panelu je 11,5 cm

Jeden panel pokryje plochu cca 0,305 m²

Váha: 1,9 kg/ks

Jsou k dispozici ve třech odstínech - Natural, Mocca a Chocolate.

Obkladové panely LINERIO lze snadno nalepit přímo na podkladní konstrukci. Pro začištění všech okrajů lze použít doplňkové lemovací lišty LINERIO L-TRIM, R-TRIM a U-TRIM. Tyto panely lze montovat svisle, vodorovně i diagonálně.

LINERIO je moderní interiérový lamelový obklad, který je 100% recyklovatelný, je lehký, přitom tvrdý a odolný a snadno se čistí. Díky tomu lze LINERIO montovat i na náročnějších místech ve vašem bytě, jako je chodba, pracovní kout nebo kuchyně. Stejně tak je vhodný do reprezentačních i kancelářských prostor, hotelu či restaurace. Díky použitému materiálu a také jejich lamelové prostorové struktuře tlumí panely interiér, eliminují ozvěnu a echo ve velkých místnostech.

Výhody lamelových panelov LINERIO:

RYCHLÁ MONTÁŽ - montáž LINERIO je rychlá a snadná. Montují se lepidlem a panely lze snadno řezat na požadovaný rozměr pomocí obyčejné pilky.

NÍZKA HMOTNOST - panely LINERIO jsou vyrobeny z tvrdého styrenu. Díky tomu jsou pevné, ale současně velmi lehké, což usnadňuje přepravu a montáž výrobku.

ZLEPŠENÍ AKUSTIKY - díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, a své lamelové prostorové struktuře panely LINERIO zlepší akustické vlastnosti interiéru. Významně eliminují dozvuk a ozvěnu ve velkých místnostech.

LEHKÁ ÚDRŽBA - k čištění panelů stačí použít vlhký hadřík s jemným čistícím prostředkem.

RECYKLACE - panely LINERIO jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného materiálu.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací