Hlavní nabídka
Nabídka

ACERNIS

ACERNIS

Číslo položky: TP10018766

Velikost: 960x480 mm

Moderní PVC panely se vyznačují vysokou pevností, odolností proti vysoké teplotě a vlhkosti. To v kombinaci s možností použít jakoukoli texturu a jedinečným vzorem umožňuje těmto panelům konkurovat dlaždicím v místnostech s vysokou vlhkostí.

Zevnějšek panelů „Tile“ z PVC je podobný jako u keramiky a dlaždic. Ale na rozdíl od nich mají panely mnohem menší váhu, takže instalace trvá jen málo času a také nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Místnost může každý dokončit pomocí PVC dlaždic. Panely dlaždic jsou také lehké a pružné; mohou být použity k zakrytí nerovností stěn a skrytí různých vad. Panely „Dlaždice“ nevyžadují žádnou zvláštní péči. Lze je čistit běžným hadříkem: vlhkým nebo saponátovým. Díky speciálnímu povlaku zabraňuje polyvinylchlorid (PVC) tvorbě plísní nebo plísní na panelech.

V našem katalogu najdete široký výběr barev pro PVC panely, které vám umožní vytvořit speciální a jedinečný design interiéru, ať už jde o koupelnu, kuchyň, chodbu nebo jakoukoli jinou místnost. „Dlaždice“ PVC panely vám pomohou ušetřit čas a rozpočet na dokončovací práce a také vám přinesou nový světlý styl.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika