Hlavní nabídka
Nabídka

Square White

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Cena s DPH - 88,40 Kč/ks

Číslo položky: TP10027529

Rozměr panelu: 700 x 700 mm ( 0,49 m²)

Tloušťka panelu: 3,5 mm

10 ks v balení (4,9 ). Dodávají se jen po celých baleních.
 
Výhody PVC panelů:
 
Antielektrostatické vlastnosti pomáhají snižovat usazování prachu na panelech.
 
Unikátní pěnová textura panelu několikanásobně zvyšuje účinek zvukové izolace.
 
Díky unikátní výrobní technologii panelů při jakémkoli nárazu obnoví panel svůj původní vzhled.
 
Není třeba demontovat starý obklad stěny, pevně držet na jakémkoli materiálu, včetně obkladů, skla. Není náchylný k tvorbě plísní a hub na svém povrchu, je odolný vůči vlhkosti.
 
Poškozený panelový prvek lze jednoduše vyměnit vyříznutím poškozeného prvku nožem a nalepením nového.

Samolepící 3D PVC panel je určen k dekoraci vnitřních stěn. Snadno se instaluje a snadno se udržuje. Neabsorbuje vlhkost a nečistoty. Slouží jako dodatečná zvuková a tepelná izolace. Namísto tapety lze použít měkký panel, nebo lze i ozdobit jednotlivé prvky stěny. Stačí uříznout kus panelu na požadovanou velikost obyčejnými nůžkami a přilepit. Dobře se hodí i do vlhkých místností (při instalaci v koupelně doporučujeme utěsnit spáry tmelem). Odpuzuje vodu a nečistoty, tento materiál není náchylný k tvorbě plísní, což je důležité. Je odolný a při šetrném zacházení vám obklady poslouží minimálně 10 let.

UPOZORNĚNÍ!
 
Nedoporučuje se instalovat v blízkosti topných těles, kamen, radiátorů. Není odolný vůči vysokému teplu. Nepoužívejte abrazivní čistící prostředky. Vhodné jen do interiéru. Panely nelze malovat jinou barvou.
 

Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací