Hlavní nabídka
Nabídka

Concrete Light

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Cena s DPH - 138,60 Kč/ks

Číslo položky: 471 SP03 1010

Rozměr panelu: 30 x 60 cm ( 0,18 m²)

Tloušťka panelu: 4 mm

Váha obkladu cca: 1,58 kg

Povrch: Matný, hladký

Odolnost proti vodě: voděodolný

13 ks v balení (2,34 m²). Dodávají se po celých baleních i po jednotlivých kusech.

Cena s DPH - 590,00 Kč/ks.

Číslo položky: 472 SP12 1010

Rozměr panelu: 120 x 60 cm ( 0,72 m²)

Tloušťka panelu: 4 mm

Váha obkladu cca: 6,25 kg

Povrch: Matný, hladký

Odolnost proti vodě: voděodolný

4 ks v balení (2,88 m²). Dodávají se jen po celých baleních.
Proč stěnové panely SPC?
 
Jednoduchá instalace - rychlá a intuitivní
 
Možnost montáže svépomocí - bez pomoci profesionálů
 
100% vodotěsný výrobek - instalace možná v kuchyni, koupelně a dokonce i ve sprše
 
Pevné - vysoká odolnost proti nárazu
 
Rychlá přeměna - zajišťují rychlou metamorfózu jakéhokoli interiéru
 
Není třeba natírat - bezúdržbové
 
Úsporné - možnost montáže na starou dlažbu a není třeba vyplňovat spáry
 
Vysoká kvalita za dobrou cenu!

Nikdy to nebylo tak jednoduché! Montáž SPC panelů je intuitivní a jednoduchá, stačí stěnu vyčistit, změřit, panely podle toho nařezat a nalepit přímo na stěnu pomocí lepidla. Změny v místnosti můžete provést sami, rychle a pomocí základních nástrojů. Stěnové panely SPC se vyznačují vysokou odolností proti nárazu, nedeformují se a jejich pevná vrstva zůstává neporušená. Stěnové panely SPC mají tloušťku 4 mm, zabírají mnohem méně místa než keramické dlaždice, ale jsou stejně odolné jako oni.

Concrete Light - Odstíny betonu se obvykle kombinují s chladnými a industriálními interiéry. Může mít interiérový beton teplejší obličej? Beton v interiérech vytváří jedinečnou atmosféru. Šedá barva materiálu je skvělým podkladem pro doplňky a nábytek ve výrazných barvách. V kombinaci s dřevěnými akcenty získáte zcela moderní interiér, ve kterém se bude snadno relaxovat po dlouhém pracovním dni.

Co jsou SPC obklady?
 
Jejich základem je tvrdé kompozitní jádro, které bylo následně pokryto dekorativní vrstvou a zajištěno povlakem odolným vůči UV záření. Díky tomu má panel vysokou odolnost proti poškrábání a poškození. Konstrukce click činí montáž panelů jednoduchou a intuitivní a spoje jsou velmi jemné a nevyžadují spárování. Vysoce kvalitní digitální tisk je odolný vůči skvrnám od kávy nebo čaje, ethylalkoholovým roztokům, kyselině octové či roztokům hydrogenuhličitanu sodného. K čištění se doporučují jemné čistící prostředky.
 
Montáž: Montáž panelů je intuitivní a jednoduchá, stačí stěnu vyčistit, změřit, panely podle toho nařezat a nalepit přímo na stěnu pomocí lepidla. Změny v místnosti můžete provést sami, rychle a pomocí základních nástrojů.

Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací