Hlavní nabídka
Nabídka

Rusty

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Cena s DPH - 138,60 Kč/ks

Číslo položky: 471 SP03 1018

Rozměr panelu: 30 x 60 cm ( 0,18 m²)

Tloušťka panelu: 4 mm

Váha obkladu cca: 1,58 kg

Povrch: Matný, hladký

Odolnost proti vodě: voděodolný

13 ks v balení (2,34 m²). Dodávají se po celých baleních i po jednotlivých kusech.

Cena s DPH - 590,00 Kč/ks.

Číslo položky: 472 SP12 1018

Rozměr panelu: 120 x 60 cm ( 0,72 m²)

Tloušťka panelu: 4 mm

Váha obkladu cca: 6,25 kg

Povrch: Lesklý, hladký

Odolnost proti vodě: voděodolný

4 ks v balení (2,88 m²). Dodávají se jen po celých baleních.
Proč stěnové panely SPC?
 
Jednoduchá instalace - rychlá a intuitivní
 
Možnost montáže svépomocí - bez pomoci profesionálů
 
100% vodotěsný výrobek - instalace možná v kuchyni, koupelně a dokonce i ve sprše
 
Pevné - vysoká odolnost proti nárazu
 
Rychlá přeměna - zajišťují rychlou metamorfózu jakéhokoli interiéru
 
Není třeba natírat - bezúdržbové
 
Úsporné - možnost montáže na starou dlažbu a není třeba vyplňovat spáry
 
Vysoká kvalita za dobrou cenu!

Nikdy to nebylo tak jednoduché! Montáž SPC panelů je intuitivní a jednoduchá, stačí stěnu vyčistit, změřit, panely podle toho nařezat a nalepit přímo na stěnu pomocí lepidla. Změny v místnosti můžete provést sami, rychle a pomocí základních nástrojů. Stěnové panely SPC se vyznačují vysokou odolností proti nárazu, nedeformují se a jejich pevná vrstva zůstává neporušená. Stěnové panely SPC mají tloušťku 4 mm, zabírají mnohem méně místa než keramické dlaždice, ale jsou stejně odolné jako oni.

Co jsou SPC obklady?
 
Jejich základem je tvrdé kompozitní jádro, které bylo následně pokryto dekorativní vrstvou a zajištěno povlakem odolným vůči UV záření. Díky tomu má panel vysokou odolnost proti poškrábání a poškození. Konstrukce click činí montáž panelů jednoduchou a intuitivní a spoje jsou velmi jemné a nevyžadují spárování. Vysoce kvalitní digitální tisk je odolný vůči skvrnám od kávy nebo čaje, ethylalkoholovým roztokům, kyselině octové či roztokům hydrogenuhličitanu sodného. K čištění se doporučují jemné čistící prostředky.
 
Montáž: Montáž panelů je intuitivní a jednoduchá, stačí stěnu vyčistit, změřit, panely podle toho nařezat a nalepit přímo na stěnu pomocí lepidla. Změny v místnosti můžete provést sami, rychle a pomocí základních nástrojů.

Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací