Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové ploty POLYCIERRO

Parametry námi nabýzených, vytlačovaných plastových profilů POLYCIERRO, umožňují jejich velmi obsáhlé použití nejen jako náhrady dříve používaných klasických materiálů, ale také jako samostatných konstrukčních i estetických prvků.

Nabízíme široký sortiment plastových profilů, plastové ploty formou stavebnicového systému.

Plastové ploty

Plastové ploty elegantně doplní Váš dům a poskytnou vám dokonalý pocit soukromí pro chvíle odpočinku. Plastový plotový systém POLYCIERRO je výrobkem, s velmi příznivými cenami. Plastové oplocení vypadá esteticky, má příjemný hladký povrch, který nejen skvěle vypadá, ale i výborně odolává znečištění. Plastové ploty jsou především nenáročné na údržbu, jsou stálobarevné, mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči UV záření. Jedná se o velmi jednoduchý systém se snadnou montáží.

Plastové profily, které jsou používány pro výrobu plotů, jsou vyrobeny z tvrzeného vytlačovaného PVC, odpovídající přísným evropským normám. Vysoká kvalita použité suroviny zaručuje maximální odolnost vůči vnějším klimatickým vlivům jako déšť, mráz, sluneční záření, sníh, přitom nemají žádné nároky na dodatečnou povrchovou úpravu a ani po mnoha letech neoxidují a téměř nemění barvu. Tyto plastové profily jsou vyráběny již mnoho let a jsou tak i dlouhodobě prověřené reálnými podmínkami.

Prostorové schéma detailu sloupku plotu:

  

DPP 70 - PVC                                      DPP 100 - PVC           

plaňka 70 x 22 mm                                plaňka 100 x 30 mm       

KSP 110 - PVC                              KDL 30 - PVC

kryt sloupku                                    krycí a distanční lišta


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz