Hlavní nabídka
Nabídka

Jahodník

Každý teď může mít jahodníkovou plantáž díky jahodníku z materiálu Traplast™. Naše chytré řešení zabere jen plochu o velikosti pohé 2 × 2 metry.

99560-Pyramida na jahody, 2 x 2 x1 m, 103 kg, šedá

Cena s DPH: 4 540,00 Kč/ks

Celé kouzlo jahodníku z materiálu Traplast™ spočívá v pyramidové skladbě jednotlivých pater. Objednejte si náš jahodník a jednoduše si složte jednotlivá patra z bočnic opatřených fixačními hranoly. Následně patra poskládáte do sebe. Potřebovat budete už jen hlínu, kterou jednotlivá patra vyplníte, a rostlinky jahod. Jahodník z materiálu Traplast™ je nenasákavý a nebude rostlinkám ubírat vláhu. Budete-li potřebovat jahodník přemístit na jiné místo, pouze jej rozeberete patro po patru a znovu snadno složíte na jiném místě.

Máte malé prostory, i tak byste chtěli pěstovat jahody? Nabízíme velmi efektivní řešení. Na ploše 2x2m můžete s úspěchem pěstovat až 70 rostlin. Montáž je velmi jednoduchá, snadná je i demontáž. Jahodník je vyroben z recyklovaného materiálu odolnému proti přírodním vlivům. Bezúdržbový.

MONTÁŽNÍ NÁVOD:

Dopravu na Vaši adresu, budeme účtovat takto:

 celková hmotnost dle dodacího listu           dopravné bez DPH        dopravné včetně DPH
000 - 199 kg   500,-Kč   605,-Kč
200 - 499 kg 1.000,-Kč 1.210,-Kč
500 - 999 kg                    1.500,-Kč 1.815,-Kč
nad 1000 kg 2.000,-Kč 2.420,-Kč

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 a víc týdnů.

Toto zboží není možné posílat na dobírku! 

K ceně objednávky navíc účtujeme vratné přepravní palety 332 Kč/ks (včetně DPH). Počet palet vám upřesníme předem. Palety vykupujeme na sídle společnosti v Bořitově do 3 měsíců od prodeje.

Všechny rozměry jsou v následujících tolerancích: u rozměru do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.Jednotlivé dodávky (výrobní šarže) se od sebe mohou barevně odlišovat. Šedá barva je nebarvená, tedy bez jakékoliv možnosti ovlivnění barevného odstínu. Vzhledem k použité surovině není možné u světlých barev (cihlová, šedá) zcela zaručit stejný barevný odstín ani u jednotlivých výrobních šarží.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Dokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika