Hlavní nabídka
Nabídka

Záhradní vanička

Důležité upozornění! Od 25.03.2021  je pozastavena výroba až do odvolání. Důvodem je dopad koronaviru Covid19 a s tím spojená omezená kapacita výrobní linky. Nadále přijímáme objednávky, které budou upřednostněny po zahájení výroby. Děkujeme za pochopení.

Plastovou zahradní vaničku z materiálu TRAPLAST™ jednoduše položíte na vsakovací pole nebo napojíte na odpad a je hotovo. Zahradní vanička se nijak neskládá, je připravena rovnou k použítí na vaší zahrádce.

 

92301-Záhradní plastová vanička 700 x 700 mm, šedá, 19 kg   

Cena s DPH: 1 595,00 Kč/ks

Jestliže máte zahrádku, určitě na ní nebude chybět hadice na vodu nebo sud zadržující dešťovku. Občas je třeba opláchnout holínky, nářadí, psa po vycházce atd., a jak to udělat, aby nezůstala na trávníku stát louže vody? Rádi se v létě osvěžíte pod zahradní sprchou, ale nohama stojíte místo trávníku v bahně? Nainstalujte si naši plastovou vaničku z materiálu Traplast™ a máte vystaráno. Snadno a rychle ji napojíte na odpad nebo vsakování bez nutnosti údržby – nepřemrzne, nepopraská a nenasákne. Tak snadné je to s našimi chytrými řešeními.

 

Série našich chytrých výrobků a stavebnicových řešení vznikla proto, aby Vám ještě víc šetřila čas i námahu a přinesla radost z hotového díla. Nemusíte nic konstrukčně vymýšlet, prostě jen objednáte naše chytré řešení, rozbalíte a smontujete nebo rovnou umístíte, kam potřebujete. Případnou montáž zvládne každý s minimem nářadí. Vše je už připraveno od nás, naformátováno, s předvrtanými hlavními otvory a potřebným spojovacím materiálem. Množství našich stravebnicových výrobků dnes zahrnuje lavičky, kompostér, jahodník, pískoviště a vysoké záhony.

Materiál Traplast™ nepodléhá povětrnostním vlivům, a tak lavičky ani jiné naše produkty na zimu nemusíte přenášet na uskladnění a slouží k Vaší spokojenosti spolehlivě po celý rok bez nutnosti namáhavé údržby.

Dopravu na Vaši adresu, budeme účtovat takto:

 celková hmotnost dle dodacího listu           dopravné bez DPH        dopravné včetně DPH
000 - 199 kg   500,-Kč   605,-Kč
200 - 499 kg 1.000,-Kč 1.210,-Kč
500 - 999 kg                    1.500,-Kč 1.815,-Kč
nad 1000 kg 2.000,-Kč 2.420,-Kč

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 a víc týdnů.

Toto zboží není možné posílat na dobírku! 

K ceně objednávky navíc účtujeme vratné přepravní palety 332 Kč/ks (včetně DPH). Počet palet vám upřesníme předem. Palety vykupujeme na sídle společnosti v Bořitově do 3 měsíců od prodeje.

Všechny rozměry jsou v následujících tolerancích: u rozměru do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.Jednotlivé dodávky (výrobní šarže) se od sebe mohou barevně odlišovat. Šedá barva je nebarvená, tedy bez jakékoliv možnosti ovlivnění barevného odstínu. Vzhledem k použité surovině není možné u světlých barev (cihlová, šedá) zcela zaručit stejný barevný odstín ani u jednotlivých výrobních šarží.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz