Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové palisády a obrubníky

Zahrada, ať už je vytvořená v jakémkoliv stýlu, vždy si zaslouží naši starostlivost, vždyť v ní nacházíme relaxaci a tolik žádaný pokoj. Můžeme se v ní oddat pokojnému rozjímaní, pokojnému odpočinku nebo zahálení. Za odměnu za vzácné chvíle, které nám naše zahrada poskytne, můžeme udělat zase něco my pro ni, například využit nejrůznější zahradní prvky k jejímu vylepšení.

Například palisády představují zajímavý prvek venkovní zahradní architektury. Nacházejí široké uplatnění především při řešení výškových rozdílů a tvorbě teras, při schodech a podobně. Mohou se použít stejným spůsobem, jako obrubníky.

Nezbytným doplňkem každé dlážděné plochy je obrubník, kterým se ohraničují dlážděné plochy. Plastové obrubníky mají perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také dlouhodobou životnost.

Plastové obrubníky se už vyrábějí tak, aby ulehčili práci na záhradě při sečení trávy. Jsou ve tvaru písmene L a pomáhají oddělovai travnatou plochu od okrasné časti záhrady. Je možné tedy pohodlně sekat trávník až k hraně trávniku. Plastové obrubníky umožňují lehkou pokládku a jsou tak ideální součástí zahrady, která je běžně udržovaná. Pro jednoduchou instalaci jsou oba konce obrubníku z plastu opatřené zámkami, které do sebe při pokládce zapadnou. Plastové obrubníky mají širokou škálu možností, umožňují vytvářet nejrůznější tvarované obruby - kruhy, oblouky, vlnovky, elipsy a další tvary.

Současný trh nabízí i plastové palisády , s kterými se lehce manipuluje a ve Vaší zahradě budou vypadat stejně tak jako betonové. Funkčně v záhradě zastanou úplně stejné úlohy. Můžou vytvořit přechod mezi různými výškami záhrady. Můžete z nich vybudovat nejrůznější spirály, které ohraničí například bylinkové záhony. Jedná sa o úplně bezúdržbové materiály a prvky. Materiál nesaje vodu, takže okolitá půda neztrácí vlhkost, nehnije a odoláva všem cidzopasníkům.

A na závěr nezůstáva než Vám popřát, aby palisády a obruby tvořily ve Vaší záhradě funkční a praktický prvek zahradní architektury v takovém rozsahu, jak jste si přály.

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací