Hlavní nabídka
Nabídka

Hydroizolace WATstop Diasen

Stěna postižená kapilární vlhkostí:          Čištění stěn:                                          Aplikace nátěrem WATstop:

                                                       odstranění drobných a poškozených častí:

                                  

                            Aplikace WATstop pomocí válečku:             Nátěr WATstop:

                                             

WATstop je multifunkční epoxidově-cementová hydroizolační směs vyrobená ze speciální epoxidové živice (čast A), katalyzátor (čast B) a speciálního cementu (čast C). WATstop je extrémně všestranný materiál: je charakterizovaný především vysokou odolností vůči kladným i záporným tlakům. Vrstva WATstop jen 2-3 mm zaručuje bariéru schopnou vydržet tlak 9,5 atm. Tato funkce umožňuje, aby se materiál používal ve všech situácích, v kterých je potrebné odolávat vodotěsnosti v negatívním tlaku. Na rozdíl od tradičních osmotických cementů, které vyžadují tloušťku minimálně 1,5-2 cm, garantuje WATstop efektívní a trvalou hydroizolaci v tloušce jen 2-3 mm, a to jak na vertikální, tak na vodorovné ploše. Dokonce i aplikace materiálu je velmi jednoduchá: podle poměru ředění s vodou se může nanášet pomocí valečku, štětce nebo špachtle přímo na postižený povrch, a to jak vertikálně, tak horizontálně.

Po vyzrátí může byt WATstop lehkce pokrytý omítkou, stěrkou, barvami nebo dlaždicemi. WATstop se také vyznačuje schopností přilnout i k extrémně hladkým podkladům, jako jsou keramické dlaždice nebo plochám vyznačujícím se velmi nízkym nebo nulovým stupněm nasákavosti.

WATstop, po vyzrání, je obzvlášť pevný a schopný povrch který dokáže zaručit optimální přilnavost omítek, stěrek a lepidel na dlaždicích.

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací