Hlavní nabídka
Nabídka

KORKOVÉ FASÁDY DECORK

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Potřebuje Vaše existující fasáda renovaci, nebo zateplení? Hladáte řešení pro fasádu nového domu? Korkový nástřik je potom ideálním řešením. Nabízí tepelnou a zvukovou izolaci, dýcha a odpudzuje vodu.

PŘÍRODNÍ KORKOVÁ SMĚS, při dvou vrstvách nástřiku od 361,- Kč/m2., včetně barvy od 367,00- Kč/m2., cena je spočítána na předpokládanou spotřebu materiálu, dle údajů výrobce.

Cena DECORK 361,-Kč/kg

Cena tonerů:

UB1, TB1, TB2, T21, T22, T23, T25, T26, T27, T28, T32, T37, T34, T2D, TBM, TBN, TB5, T21, T2L, T2U, T2V, 429,-Kč/kg

TC3, TBA, TBQ, TBJ, 572,-Kč/kg

Korková směs DECORK v sobě spojuje to nejlepší z přírodního korku, granul živice na bázi bio, z kterých získavá svoje jedinečné elastické, odolné a izolačné vlastnosti.

Před aplikací je vhodné použití základního nátěru na vodní bázi GRIP PRIMER, nebo D20 FIXAČNÍ A UPEVŇOVACÍ PENETRAČNÍ NÁTĚR.

 

 

  Realizace korkové fasády DECORK v kombinaci s flexibilním kamenem CIHLA

Mnohé fasády se v průběhu času velmi zhorší vlivem vlhkosti, protože přebytek vlhkosti nemůže být rozptýlený větraním. Až doteď, pravidelné malování bylo jediným řešením jak renovovat estetický aspekt fasády, avšak toto není zlepšení tepelné izolace budovy, ani to nevyřeší problém vlhkosti. Korek je 100% vodě odolný a tím vytváří izolaci na stěnách budovy. Na rozdíl od barvy, korek zabraňuje odlupování způsobené vlhkostí a bráni tak vznikajícím prasklinám a mikro trhlinám na omítce. Prevence je lepší jako léčba. Budovy pokryté korkovou fasádou působí ne jen esteticky, ale navíc zvýší životnost Vašeho domu a jsou bezúdržbové. Korek koriguje všechny tepelné nedostatky , jako jsou tepelné mosty, které způsobují vnitřní kondenzace a zároveň zabraňuje vytváření plísní a hub. V důsledku toho se vnitřek budovy stáva stabilnějším a zdravějším prostředím pro jeho obyvatele. Renovace stříkaným korkem je ideálním řešením pro dosáhnutí dokonalé vnitřní teploty v budově a zároveň minimalizuje náklady na vytápění. V závislosti na zeměpisné poloze můžete dosáhnout rozdíl  5° C až 8° C mezi vnitřní a venkovní teplotou. Odolávají extrémně vysokým teplotám a extrémně chladným teplotám. Zároveň slouží také jako zvuková izolace / redukce šumu o 8 až 10 decibelů/. Je vhodný na opravy a zapuzdření venkovních vrstiev napr. azbest, vlákno cementové desky a pod.

Rady a tipy k využití korkové směsi Decork, nejen na fasády:

- systémy na bazény    - z tuctového domu se může stát skvost

- přírodní zateplení domu    - uplatnění na terasy, beton a bazény

- dopřejte si zdravé bydlení a ušetřete za vytápění

Korkové fasády jsou odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům jiných látek, které mají tendenci poškodit povrchovou úpravu stěn . Navíc mají protipožární vlastnosti / klasifikované jako třída M1/.

VÝHODY :

- tepelná izolace (korek je nejlepší přírodní tepelný izolátor)

- tepelná izolace (korek je nejlepší přírodní tepelný izolátor)

- akustická izolace pro střední frekvence

- odolnost proti vodě na 100% a bez kapilární činnosti

- odstranění tepelných mostů

- anti kondenzace (eliminuje "studené místo" v neizolovaném povrchu)

- prodyšný na 80%                                                                                 

- odolný vůči slané vodě při ponoření do ní (ne nepřetržitě).

- dekorativní a estetický

- protipožární, klasifikovaný jako třída 1 (M1) a RF v 55. minutě, samohasicí  od přírody.

- lehký v suchém stavu                              

- možnost aplikace na takřka každý povrch beton, kov, dřevo, PVC, polystyren, omítky, ...  

- anti liadok (platí to v blízkosti mořských lokalit nebo v agresivním prostředí)  

- cenově výhodnější jako klasická tahaná fasáda

- odolný a ekologický     

- bezúdržbový          

- široká škála dekorů                                                                                                                                                                     

Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.

Další informace najdete také na stránce FASÁDA JINAK.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz