Hlavní nabídka
Nabídka

Křížový profil s hrotem

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Plastové křížové profily (sloupky) Hanit® s hrotem - trvalý plotový sloupek, který vydrží navždy. Křížový profil z recyklovaného plastu nehnije a nezvětrává. Recyklovaný výrobek je odolný vůči UV záření a rozměrově stálý. Kromě toho lze plastové křížové profily zpracovávat stejným způsobem jako dřevěné výrobky, bez speciálních nástrojů.

3400005-Profil křížový šedý 150 x 7 x 7 cm, 2,8 kg : 135,50 Kč (od 120 ks 112,80 Kč/ks)

3400006-Profil křížový šedý 175 x 7 x 7 cm, 3,3 kg : 160,90 Kč (od 120 ks 134,20 Kč/ks)

3400007-Profil křížový šedý 200 x 7 x 7 cm, 3,7 kg : 180,40 Kč (od 120 ks 150,30 Kč/ks)

Při objednávce v hodnotě nižší než 4 100 Kč je účtován příplatek výrobcem 780 Kč.

Křížový profil s hrotem je vyroben z recyklovaného plastu. To znamená, že tyto sloupky nehnijí ani nezvětrávají, jsou odolné vůči UV záření, rozměrově stálé a bezúdržbové. Křížové profily není třeba ošetřovat jako lakované. To šetří čas a peníze, trvalý plotový sloupek, který vydrží navždy. Investice, která se z dlouhodobého hlediska vyplatí. Profily mohou být zpracovány stejným způsobem jako dřevo. Nepotřebujete žádné speciální nástroje. Mezi typické oblasti použití sloupků s příčným profilem patří elektrické ohradníky, ohradníky pro zvěř, výběhy, ohrady pro zvířata, zemědělské louky, plodiny nebo jiné oplocení. Tento plastový sloupek je vhodný také jako sloupek ke značení, sloupek ke stromkům nebo sloup na informační tabule.

Termín dodání, dle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezóně až 8 a více týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací