Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové palubky PROFI RENOL

Palubka s renolitovou fólií – Ořech DA410209, Zlatý dub DA410206

Cena s DPH - 54,90 Kč/bm, 549,00 Kč/m²

Plastové palubky se mohou použít na obklad střešních podhledů, štítů i celých fasád, ale i do interiéru. Jsou vhodné také do prašných a vlhkých prostor. Mají minimální nároky na údržbu. Jednoduchá, rychlá a suchá montáž. Dobré tepelně izolační vlastnosti.

Všechny palubky jsou prodávány v délce 3 m. V balení vždy po 10 ks palubek = 3 m2. Rozměry obchodního balení jsou: šířka 10 cm, délka 300 cm, tloušťka 0,9cm.
Prodej pouze po celých baleních.

 

DOPLŇKOVÉ PROFILY:

Okrajový profil - Ořech, Zlatý dub

Okrajový profil se používá k zakončení obkládané plochy. Zabraňuje usazování nečistot a průnikům vlhkosti do profilů.
Dokončovací profily jsou dodávány po 1ks v délce 3 m. Na lícové straně je potažený stejnou dekorativní fólií, jako palubka.

Cena s DPH - 225,-Kč./ks.

 

Spojovací profil - Ořech, Zlatý dub

Spojovací profil slouží k propojení plastových profilů na rovných plochách. Typické použití je při obkládání větších ploch, kdy se propojuje zakončení jednotlivých lamel.
Dokončovací profily jsou dodávány po 1ks v délce 3 m.

Cena s DPH - 225,-Kč./ks.

 

Vnitřní a vnější rohové profily - Ořech, Zlatý dub

Vnitřní a vnější rohové profily jsou vhodné pro napojení rohů. Dokončovací profily jsou dodávány po 1ks v délce 3 m.

Cena s DPH - 267,-Kč./ks.

      

Montážní sponka P872 - pozink. plech

Montážní klip - slouží k montáži plastové palubky. Cena je za balení, které obsahuje 100ks klipů. Na 1 m2 se dává 30ks.

  

Cena s DPH - 49,-Kč./bal.

POZOR - tyto barvy lze používat i v místech, které jsou vystaveny přímému slunci, neboť palubky jsou potažené kvalitní, UV odolnou okenní fólií Renolit, kdy nedochází ani ke ztrátě barevnosti obkladu a navíc věrně imituje dřevo.

 


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz