Hlavní nabídka
Nabídka

KARELIA

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

KARELIA je nová kolekce obkladů, která dokonale napodobuje strukturu a barvu různých druhů dřeva: dub, olše, vlašský ořech, kaštan a jasan. Nyní se dřevo podobá dřevě nejen díky jeho embosovaná, ale má také barevné směsi charakteristické pro přírodní obložené desky nebo kulatiny.

KARELIA  T-01

Cena s DPH: 262,10 Kč/ks (380,10 Kč/m²)

BUK

 

KAŠTAN

JASAN

 

OLŠE

OŘECH

KARELIA - BH-3

Cena s DPH: 257,90 Kč/ks (380,10 Kč/m²)

BUK

 

KAŠTAN

JASAN

 

OLŠE

 OŘECH

 

ROZMĚRY:

Délka: 3000 mm

Šířka: 230 mm

Tloušťka: 1,2 mm

Hmotnost: ks 1.5 kg

Množství: ks / m2 0,69

Příslušenství k obkladům

Zakládací profil - 3,00 mb cena s DPH: 137,80 Kč/ks

pouze v bílé barvě - profil je skrytý za obkladem

 

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 462,80 Kč/ks

  

Koutový profil - 3,00 mb cena s DPH: 406,10 Kč/ks

  

Spojovací H-profil - 3,00 mb cena s DPH: 406,10 Kč/ks

  

Okenní špaletový profil - 3,00 mb cena s DPH: 462,80 Kč/ks

  

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 184,60 Kč/ks

  

KARELIA je extrémně odolný elevační materiál, který dokonale funguje iv takových měnících se klimatických podmínkách, které převládají v Evropě. Je odolný vůči větru, dešti, slunci (UV záření) a teplotním změnám. Technologové navíc vytvořili speciální strukturu panelů založenou na mikrodutinách, která je modelována podle struktury dřeva. Díky tomu se voda nezastaví na povrchu fasády, ale teče volně směrem k zemi. Takové řešení také snižuje tvorbu nečistot na fasádě. Konstrukce panelů Karel zajišťuje dobré větrání fasády, což eliminuje riziko mikrobiálního růstu. Fasáda vyrobená z vinylu je také odolná vůči škůdcům.

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika