Hlavní nabídka
Nabídka

Podhledový obklad větrací

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Účinné větrání podbití střechy je velmi důležitým prvkem, který ovlivňuje životnost celé střechy. Perforované podhledové panely tuto funkci dokonale plní. Díky nízké hmotnosti systému jej lze instalovat na choulostivé konstrukce bez přetížení střechy. Perforované podhledy jsou obkladové stropní panely s otvory uprostřed. Plní nejen dekorativní funkci, perforované bodové otvory poskytují efektivní větrání podstřešního prostoru.

Cena s DPH - 251,61 Kč/ks (310,90 Kč/m²)

BÍLÁ SV-07

Cena s DPH - 271,80 Kč/ks (335,60 Kč/m²)

HNĚDÁ SV-07

GRAFITOVÁ SV-07

Cena s DPH - 313,00 Kč/ks (386,10 Kč/m²)

ZLATÝ DUB SV-07

OŘECH SV-07

ROZMĚRY:

Skladební šířka lamely je 300 mm, délka jedné lamely je 2,75m. (1 ks = 0,81 m²)

Systém zamykání "CLICK" a zvýšená tuhost panelů zaručuje rychlou a jednoduchou montáž. Čištění podhledů se provádí pouze vodou a běžnými čistícími prostředky. Doplňkové lišty zaručují pevné uložení panelů a zabraňují jejich pohybu ve větru a vzniku nežádoucího hluku. Je ideální povrchovou úpravou střech a garáží. Může být také instalován na terasy a altány. Střešní podhledy nevyžadují žádnou údržbu ani konzervaci a společně s dlouholetou zárukou dávají jejich uživatelům řadu spokojených a bezstarostných let.

Příslušenství k podhledom

Ukončovací J-profil SV bílá, hnědá, grafitová - 3,05 mb cena s DPH: 209,00 Kč/ks

Ukončovací J-profil SV dekor dřeva - 3,05 mb cena s DPH: 229,00 Kč/ks

 

Rohový profil SV bílá, hnědá, grafitová - 3,05 mb cena s DPH: 529,00 Kč/ks

Rohový profil SV dekor dřeva - 3,05 mb cena s DPH: 559,00 Kč/ks

 

Spojovací H-profil SV bílá, hnědá, grafitová - 3,05 mb cena s DPH: 429,00 Kč/ks

Spojovací H-profil SV dekor dřeva - 3,05 mb cena s DPH: 509,00 Kč/ks

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Dokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací