Hlavní nabídka
Nabídka

Palisády

S PLASTOVOU PALISÁDOU Z MATERIÁLU TRAPLAST™ ELEGANTNĚ A RYCHLE VYTVOŘÍTE TERÉNNÍ SCHOD, SROVNÁTE SVAŽITÝ TERÉN NEBO ODDĚLÍTE DVĚ ROZDÍLNÁ MÍSTA NA POZEMKU.  ROVNĚ, OBLOUKEM, V PRAVÉM ÚHLU – PŘESNĚ TAK, JAK POTŘEBUJETE.

Jednoduše udělejte v zemi rýhu a vsaďte do ní naši palisádu z materiálu Traplast™. Přihrňte, udusejte a je hotovo. Palisády dodáváme spojené v praktických metrových pásech, takže máte zajištěno, že horní hrana jednotlivých segmentů je v jedné výšce. Těžké betonové palisády musíte zdlouhavě usazovat každou samostatně. Naše palisády dodáváme v barvě hnědé a cihlové a provedení rovném nebo půlkruhovém. Palisády z materiálu Traplast™ mají téměř neomezenou životnost, takže Vaše zahrádka bude stále krásná.

Skvěle zpevní svažité zahrady terény, zahraničí záhony a cestičky, vytvoří přirozený průchod mezi různými výškami zahrady. Lze využít pro vytvoření bylinkových spirál i vyvýšených bylinkových zahrádek. Síla materiálu 2cm, palisáda musí být zapuštěna do země. Vyrobeno z recyklovaného materiálu odolného proti přírodním vlivům. Bezúdržbový. Tento produkt plnohodnotně nahradí obdobné těžko manipulovatelné a neohrabané produkty z betonu.

V nabídce:

- palisáda rovná hnědá 99570                  rozměry: 19 x 2,1 x 101,4, hmotnost 4 kg

- palisáda rovná cihlová 99571                 rozměry: 19 x 2,1 x 101,4, hmotnost 4 kg

- palisáda půlkruhová hnědá 99572          rozměry: 19 x 3,5 x 101,4, hmotnost 5,5 kg

- palisáda rovná cihlová 99581                 rozměry: 29 x 2,1 x 101,4, hmotnost 6 kg

- palisáda rovná hnědá 99580                  rozměry: 29 x 2,1 x 101,4, hmotnost 6 kg

AKCE: Doprava na Vaši adresu, při jakémkoliv množství                302,50 Kč   

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 týdnů.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Ceníky

Dokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika