Hlavní nabídka
Nabídka

Alta STANDART

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Plastová modulární zahradní dlažba ALTA STANDART je rychlé a trvanlivé řešení pro uspořádání zahradních chodníků, dětských a sportovních areálů, teras apod. Ideální pro plochy v blízkosti bazénů a rybníků a slouží také jako spolehlivý kryt dlažby pro psy a jiná zvířata.

Cena s DPH: 92,60 Kč/ks

 

Rozměry: 400 x 400 x 18 mm

Váha: 0,456 kg

Nostnost: 25 t/m²

Barvy: zelená, hnědá (na objednávku: červená, růžová, modrá, světle modrá, žlutá)

ZELENÁ

 

HNĚDÁ

ČERVENÁ

MODRÁ

ŽLUTÁ

RŮŽOVÁ

SVĚTLE MODRÁ

 

Je to masivní mřížka, která se dá použít s rámem nebo bez rámečku. Vhodná na rovný povrch. Není třeba kopat do země, což usnadňuje postup instalace. Díky své pevné konstrukci dobře odolává povrchovým zatížením. Rámování je dalším prvkem, který vizuálně dodává ekologické mřížce úplnost a usnadňuje její výstup na její povrch. Eco mřížka sestává ze tří prvků:
     čtvercové krycí části;
     rámování;
     rohové rámcové prvky.
Dlažba vyčnívá mírně nad zemí a je odolným pokrytím pro trávníky, sportovní hřiště a turistické stezky.

Boční prvek rámu se zámky: Cena s DPH: 20,80 Kč/ks

 

Boční prvek rámu se zářezy pro zámky: Cena s DPH: 20,80 Kč/ks

 

Rohový prvek rámu: Cena s DPH: 5,20 Kč/ks

 

SPORTOVNÍ ZAŘÍZENÍ:
Eko-mřížka s rámem se používá na uspořádání prostoru kolem sportovních zařízení. Díky své robustní konstrukci umožňuje trávníkem zatížení, například na hraní mini-fotbalu. Dokonce i v období delších dešťů bude povrch vždy suchý, bez stagnující vody.

NA ZAHRADĚ:
Pomocí dlažby s dalším orámováním můžete vytvořit zajímavé chodníky ve Vaší zahradě, po kterých můžete nejen kráčet, ale i jezdit na kole. Také tato dlažba pomáhá překrýt odvodňovací systém v blízkosti domu. Ohraničení dlažby usnadňuje nájezd vozíků.

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ:
Dlažba s orámováním vám umožní udělat hřiště čisté a co nejbezpečnější. Speciální rámování stabilizuje ekologickou mříž, je odolnější vůči smyku na povrchu. Pokud se rozhodnete vysadit trávník, silná mřížka s rámem pomáhá trávě aktivní růst a chrání ji před poškozením. Je to pohodlné a bezpečné pro děti.

JINÉ VYUŽITÍ:
Zatravňovací dlažba ALTA STANDART může být instalována s orámováním s mírným sklonem. Rámařské prvky dávají povrchové úpravě konečný a ucelený efekt. Také se úspěšně používá v prostorech v blízkosti bazénu a barbecue.

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací