Hlavní nabídka
Nabídka

Univerzální desky DECO FOAM

Univerzální desky DecoFOAM mají celou řadu možností využití, ať už jako okenní parapety, špalety kolem oken i dveří nebo jako součást obložení střešních podhledů. Desky DecoFOAM mají homogenní jádro z tvrzené pěny a jsou potaženy speciálním koextrudovaným pláštěm z hladkého tvrdého PVC, díky kterému jsou odolné proti vlivu UV záření, jsou stálobarevné, dostatečně odolné proti nárazu a poškrábání a výborně odolávají také působení vlhkosti.

Základní parametry desek DecoFOAM:

- vyznačují se snadnou montáží, minimálními nároky na údržbu a dlouhou životností
- vyrábí se v šířkách od 150 mm do 400 mm a lze je snadno zformátujeme dle vašich potřeb
- desky řežeme na míru - dodáváme v délkách přesně dle potřeby zákazníků s doržením tolerancí, které umožňují příslušné normy (max. délka je 6 m)
- tloušťka desky je pouze 9 mm, při zachování dostatečné tuhosti a pevnosti
- k deskám dodáváme řadu užitečných doplňky, jako jsou koncové krytky, rohové spojky, apod.
- desky dodáváme opatřené na lícové straně ochranou PE fólií
- vyrábí se pouze v bílé barvě

Jako okenní parapety pro vnitřní i venkovní použití:

Jako obklady okenních špalet                      Jako obklady svislých částí

(pro ostění i nápraží):                                  střešních podhledů:

  

Aplikace:

DecoFoam desky lze přilepit např. na silikonový tmel nebo připevnit šrouby s plastovou krytkou do hmoždinek (doporučená rozteč max. 30 cm).
• V případě instalace parapetních desek nad zdrojem tepla doporučujeme použít běžně dostupné konzoly a dodržet vzdálenost min 10 cm mezi parapetem a tepelným zdrojem.
Začištění desky při obvodových konstrukcích (omítka, obklad) se provede běžným akrylátovým nebo silikonovým tmelem vhodné barvy.
• Konečný efekt dotváří připevnění bočních koncových krytek (plochých v interiéru nebo s lemem pro bezpečný odvod vody od fasády v exteriéru).

 


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


CeníkyPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika