Hlavní nabídka
Nabídka

Zatravňovací panely Hanit

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Chtěli byste postavit jezdecký areál nebo rozšířit vstup na farmu či zpevnit parkovací místo a hledáte robustní dlažbu? Panely výběhu 50 x 40 x 4 cm od Hanit® jsou ideální pro koňské výběhy, jezdecké arény, lonžovací kruhy, výběhy, parkovací místa, krmné plochy nebo silně využívané přístupové cesty. Jednotlivé panely paddocku jsou k sobě připevněny tak, že není možné, aby se jeden panel potopil. Panely paddocku umožňují ježdění bez bláta, které lze využívat po celý rok. Jsou elastické, odolné proti rozbití, trvanlivé a odolné vůči amoniaku.

Cena s DPH: 152,90 Kč/ks (od 100 ks 127,40 Kč/ks)

4200028-Zatrávňovací panel 40 x 50 x 4 cm, 2,1 kg, antracitová

Při objednávce v hodnotě nižší než 4 100 Kč je účtován příplatek výrobcem 780 Kč.

Vlastnosti:

Na m²: cca 5 panelů

Utěsněná plocha: cca 58 %

Plnicí objem1: cca 0,03 m³ na m²

Nosnost: vhodné pro třídu zatížení SLW 60 DIN 1072

Použití: Ideální pro parkovací místa a skladovací plochy, jezdecký areál nebo farmu (Pokud má podklad odpovídající nosnost, panely Hanit® lze použít na přístupových cestách hasičů a na parkovištích pro těžká užitková vozidla (do 10t zatížení kol).

Výhody:

V závislosti na půdních podmínkách položte přímo na přírodní podklad bez spodní konstrukce.

Vysoká odolnost a dlouhá životnost.

Robustní a zároveň pružný plast.

Vhodné jako pozemní příslušenství pro karavany, markýzy a obytné automobily. Přístup je možný pro auta a těžší vozidla, jako jsou farmářské nakladače, traktory nebo vysokozdvižné vozíky.

Může být použit jako povrch pro parkovací místa, kempingové plochy, venkovní plochy, výběhy, jezdecké areály a další.

Jednoduchá manipulace a rychlá instalace díky integrovanému zásuvnému systému.

Termín dodání, dle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezóně až 8 a více týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací