Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové palubky PIANALE

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Plastové palubky PIANALE - z naší nové řady se vyznačují zcela novu konstrukcí profilu, vysokou kvalitou, pevností a odolností. Tyto obklady jsou vyrobeny z kvalitního, UV odolného, plastu. Jejich hlavní přednosti jsou zvýšená pevnost, zesílené stěny, inovativní Click systém výrazně usnadňující montáž, dlouhou životnost a samozřejmě bezúdržbovost. Lze objednávat pouze v násobcích 6 mb. Lze objednat minimálně 6 mb.

Bíla- 39,50 Kč/mb (395,00 Kč/m²) 

 

Béžová- 38,50 Kč/mb (385,10 Kč/m²) 

Na dostupnost se informujte, béžová barva, lze objednat pouze pokud je skladem.

ROZMĚRY:

šířka - 10 cm

tloušťka - 1 cm

délka - 300 cm, 600 cm

hmotnost 1 ks palubky 6 mb - 1,5 kg

Stejně tak všechny doplňkové profily pro plastové palubky PIANALE jsou velmi robustní a pevné. Umožňují tak použití v náročných podmínkách a usnadňují montáž.

 

Plastové palubky PIANALE jsou určeny především na obložení fasád, soklů, podhledů nebo podbití krovu a střešních konstrukcí. Tyto obklady lze použít na plochách vystavených slunečnímu záření.

Obklad PIANALE se do sebe navzájem zasouvají systémem pero-drážka s Click systémem a přiznané spoje vytváří takzvaný „klasický profil“ s „V“ drážkou. Skladební šířka je 10 cm. Obklad i profily skladujte pouze ve stínu a na rovném podkladu (nikdy nenechávejte ležet na přímém slunci). Na obložení 1 m² plochy spotřebujete 10 mb obkladu. Z jedné lamely dlouhé 6 mb obložíte 0,6 m², z lamely dlouhé 3 mb obložíte 0,3 m².

MONTÁŽ:

Při použití na plochách, které jsou vystaveny přímému slunečnímu záření je nezbytné dbát na správnou dilataci, tj. nevsuvat profily moc do sebe, nechat několikamilimetrová vůli. Na uchycení používejte nastřelovací sponky o velikosti minimálně 14 mm nebo montážní úchytky (montážní klipy), které obklad přichytí mimo její plochu a umožní obkladu "jezdit" a tím dilatovat. Na přichycení úchytek použijte hřebíček. Je nutné dodržet rozteč roštu maximálně 300 mm! Tyto plastové obklady jsou certifikovány jako zdravotně nezávadné. Neobsahují škodlivé těžké kovy. Jako příslušenství je k obkladům dodáváno několik typů doplňujících profilů, které Vám pomohou doladit obkládanou plochu podle Vašich představ. Všechny komponenty těchto obkladů jsou perfektně sladěny a vytvářejí efektní vzhled.

UPOZORNĚNÍ:

Plastové obklady i doplňkové profily vždy skladujte ve stínu, v suchu, na pevném a rovném podkladu. Za horkého počasí (teplota nad 26° C) je nutné při skladování plastové obaly rozřezat tak, aby obklady i profily větraly. Nikdy nenechávejte obklady ani profily ležet na přímém slunci, mohlo by dojít k jejich deformaci!

Tolerance výrobních rozměrů +- 1%

Lze objednávat pouze v násobcích 6 mb. Lze objednat minimálně 6 mb.

Příslušenství k obkladům

Ukončovací profil P509

Slouží pro ukončení palubek po obvodu obkládané plochy (má tvar písmene U).Délka jednoho profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,29 kg.

Bílá : cena s DPH - 126,- Kč./ks.

   

Spojovací profil P510

Slouží k podélnému napojení palubek v obkladané ploše, vytváří prúběžný spoj (má tvar písmene H). Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,63 kg.                         

Bílá : cena s DPH - 174,- Kč./ks.

Univerzální profil flexibilní P511

Slouží k podélnému napojení palubek v ploše, vytváří průběžný spoj dvou ploch pod různým uhlem (obkládané plochy nemusí svírat pravý úhel). Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,64 kg.                 

Bílá : cena s DPH - 174,- Kč./ks.

 

Vnější rohový profil P517

Slouží pro napojení dvou obkládaných ploch pod pravým úhlem, vytváří pravoúhlý roh. Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,56 kg.

Bílá : cena s DPH - 168,- Kč./ks.

      

 

Montážní sponka P872 - pozink. plech

Profesionální montážní úchyt z pozinkovaného plechu pro přichycení plastových palubek na podkladní rošt. 1 balenie = 100 ks. Váha 1 ks balení je 0,15 kg.

Cena s DPH - 60,- Kč./bal.

 

Veškeré doplňkové profily pro plastové palubky řady PIANALE jsou robustní a pevné. Umožňují použití v náročných podmínkách a usnadňují montáž. Všechny palubky nové řady PIANALE jsou určené především k obložení fasád, soklů, podhledů nebo podbití krovu a střešních konstrukcí. Tyto palubky je možné použít na plochách vystavených slunečnímu záření.

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací