Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové palubky PIANALE

Plastové palubky PIANALE - / bílé, probarvené / z naší nové řady se vyznačují zcela novu konstrukcí profilu, vysokou kvalitou, pevností a odolností. Tyto obklady jsou vyrobeny z kvalitního, UV odolného, plastu. Jejich hlavní přednosti jsou zvýšená pevnost, zesílené stěny, inovativní Click systém výrazně usnadňující montáž, dlouhou životnost a samozřejmě bezúdržbovost.

Rozměry a ceny doplňkových profilů plastových palubek PIANALE najdete ZDE:

V nabídce palubky bílé a béžové

Bíla- 24,80 Kč/mb, 248,00 Kč/m²  Béžová- 28,80 Kč/mb, 288,00 Kč/m²

  

Stejně tak všechny doplňkové profily pro plastové palubky PIANALE jsou velmi robustní a pevné. Umožňují tak použití v náročných podmínkách a usnadňují montáž.

 

Plastové palubky PIANALE jsou určeny především na obložení fasád, soklů, podhledů nebo podbití krovu a střešních konstrukcí. Tyto obklady lze použít na plochách vystavených slunečnímu záření.

Palubky PIANALE se do sebe navzájem posouvají systémem pero-drážka s Click systémem a přiznané spoje vytváří takzvaný "klasický profil" s "V" drážkou. Skladebná šířka je 10 cm.

Obklad i profily skladujte jen ve stínu a na rovném podkladu (nikdy nenechávejte ležet na přímém slunci).

Na obložení 1 m2 plochy spotřebujete 10 mb obkladu. Z jedné lamely dlouhé 6 m obložíte 0,6 m2, z lamely dlouhé 3 m obložíte 0,3 m2.

Tolerance výrobních rozměrů +- 1%

Lze objednávat pouze v násobcích 6 mb. Lze objednat minimálně 6 mb.

                                                 

 


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz