Hlavní nabídka
Nabídka

Kerrafront Wood Design

Fasádní obklad Kerrafront zvyšuje atraktivitu stavby, dům sa stáva arcitektonicky zaujímavějším, stýlovějším. Kolekce WOOD Design je unikátní kolekce fasádní krytiny v přírodním dřevě, která jí dodáva teplý charakter. Ideálně kombinuje výhody opláštění odvětrávané fasády a estetiky. Fasádní obkladem KERRAFRONT dodáte domu skutečný, hřejivý vzhled příírodního dřeva.

       Cena s DPH: 960,00 Kč/ks (889,00 Kč/m²)

Dekory v nabídce:

                        Grafitová                                               Zlatý dub

 

                                                  Stříbrně šedá

                          

Kolekce WOOD DESIGN je k dispozici pro jednoduché panely (FS-201) i dvojité panely (FS-202).

SYSTÉM CONNEX

          Cena s DPH: 488,80 Kč/ks (924,00 Kč/m²)

CONNEX je patentovaná, inovatívna metoda připojenía, obkladových panelů FS-201 na délku. Panely tohto systému mají délku 2,95 m a disponují osobitými háčky na obou koncích, takže jejich instalace je o mnoho rychlejší a jednoduchší a nevyžaduje žádné další prvky. Výsledkem je, že připojení systému CONNEX je takřka neviditelné na povrchu stěny a nemá žádné vyčnívající elementy.
Odteď CONNEX nastavuje nový standard v oblasti estetiky a jednoduchosti instalace.

Důležité je i praktické hledisko. Další vrchní plášť totiž zvyšuje odolnost domu proti rozmanitým pověternostním vlyvům i mechanickému opotřebování a šetří náklady spojené s vynaloženými energiemi na bývání. Povrchová úprava WOOD Design ideálně kombinuje výhody kvalitního bezúdržbového fasádního obkladu a nadčasové krásy přírodního dřeva. Vyrobené technológiou VOX KERRACORE s cílem poskytnout fasádě maximální ochranu proti venkovním klimatickým jevům. 

Fasádní obklad KERRAFRONT je tvořený z desek, které se navzájem osazují na sebe pomocí přesných zámkových spojů a připevňují se šroubky k podkladu.
Délka jedné desky fasádního obkladu je 6 m a celková šírka desky je 220 mm. Skladebná šírka desek je 180 mm (po zasunutí do sebe).
Šířka stěny desky fasádního obkladu je 6 mm a skladebná šířka je 17 mm.
Fasádní obklady i profily skladujte ve stínu a na rovném podkladě.
Z jedné desky dlouhé 6 m obložíte 1,08 m2. Na obložení 1 m2 plochy spotřebujete cca 5,6 mb desky.

Výhody - odvětrávané fasády Kerrafront:

     - ventilace fasády
     - odolnost vůči vlhkosti a jiným povětrnostním podmínkám
     - odolnost vůči plísním a škůdcům
     - trvanlivost, pevnost, odolnost proti nárazu
     - bezúdržbovost, není nutné natírat - občas jen umít vodou
     - nepraská, nekrouti se, neštěpí se, nedeformuje se
     - jednoduchá montáž
     - nízka hmotnost a přitom pevné a pružné panely
     - velký výběr barebných odstínů
     - záruka 10 roků
Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz