Hlavní nabídka
Nabídka

Tanus

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Robustní sedací souprava Taunus o délce 2 m je celá vyrobena z recyklovaného plastu v hnědé barvy. Komponenty si můžete poskládat sami, „tvořený“ stolem a dvěma lavičkami s opěradly a bez opěradla.

Plastový stůl Tanus

Plastový stůl Taunus je náš „lesní stůl“: dvě robustní nohy podpírají 5 desek, které tvoří povrch stolu. Stůl se snadno montuje, neboť dva nosné sloupy je třeba jednoduše zakopat. Jako celek se tento stůl dokonale hodí do co nejpřirozenějšího prostředí.

Cena s DPH: 24 507,60 Kč/ks (od 4 ks 20 423,00 Kč/ks)

4300062 - Stůl hnědý 200 x 75 x 68 (š x v x h),155 kg

Plastová lavička Tanus s opěradlem

Charakteristicky šikmá konstrukce opěradla a nožní prvky připomínající kmeny, toto jsou určující prvky lavičky Taunus s opěradlem.

Cena s DPH: 20 529,60 Kč/ks (od 2 ks 17 108,00 Kč/ks)

4300050 - Lavička s opěradlem hnědá 200 x 93 x 67 (š x v x h),147 kg

Plastová lavička Tanus bez opěradla

Dva „kmeny“, na kterých spočívají 3 desky – to je krátký popis lavičky Taunus bez opěradla.

Cena s DPH: 16 770,00 Kč/ks (od 6 ks 13 975,00 Kč/ks)

4300051 - Lavička bez opěradla hnědá 200 x 45 x 41 (š x v x h),97,7 kg

Při objednávce v hodnotě nižší než 4 100 Kč je účtován příplatek výrobcem 780 Kč.

Lavičkový set Taunus zaujme svými lavicovými deskami, které jsou obzvláště stabilní díky ocelové výztuži. Lavičková sestava Taunus odolná vůči povětrnostním vlivům, snadno se čistí a je oblíbená zejména na odpočívadlech na dálnici, v zábavných parcích, hřištích a parcích. Naše plastové lavice a plastové stoly jsou bezúdržbové, robustní a odolné. Desetiletí osvědčená a v provozu se hodí téměř do každého prostředí, ať už jako lavička v parku, městská lavička nebo zahradní lavička, vždy jsou vizuálním zvýrazněním a investicí, která se vyplatí nejen finančně.

Termín dodání, dle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezóně až 8 a více týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací