Hlavní nabídka
Nabídka

Vinyl Siding

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Vinylový obklad Vinyl Siding (Deco Siding), je dokonalou imitací dřevěných fasád. Tento systém umožňuje pokrýt všechny fasádní povrchy typy budov - cihlové i dřevěné. Fasádní obklad dokonale plní svou roli v obytných budovách, jakož i ve veřejných a průmyslových zařízeních. Jeho popularita současně dynamicky roste na trzích východní Evropy a ve Francii, Německu a Nizozemsku.

Cena s DPH: 206,90 Kč/ks (344,50 Kč/m²)

BÍLÁ  

        

Cena s DPH: 230,70 Kč/ks (384,10 Kč/m²)

KRÉMOVÁ

BÉŽOVÁ

                                                   

Cena s DPH: 237,00 Kč/ks (395,00 Kč/m²)

SVĚTLE ŠEDÁ

SVĚTLE ZELENÁ

Rozměry:

Skladebná šířka lamely je 200 mm, délka jedné lamely je 3,00 m.

(1 ks = délka 3,00 m = 0,6 )              

Příslušenství k obkladům

Spodní větrací profil SV 10- 3,05 mb cena s DPH: 169,00 Kč/ks

pouze v bílé barvě - profil je skrytý za obkladem

Zakládací profil SV 11 bílá - 3,05 mb cena s DPH: 179,00 Kč/ks

pouze v bílé barvě - profil je skrytý za obkladem

Rohový profil SV 12 bílá - 3,05 mb cena s DPH: 529,00 Kč/ks

Rohový profil SV 12 barvy - 3,05 mb cena s DPH: 569,00 Kč/ks

Koutový profil SV 13 bílá - 3,05 mb cena s DPH: 429,00 Kč/ks

Koutový profil SV 13 barvy - 3,05 mb cena s DPH: 469,00 Kč/ks

Lemovací profil SV 14 bílá - 3,05 mb cena s DPH: 199,00 Kč/ks

Lemovací profil SV 14 barvy - 3,05 mb cena s DPH: 219,00 Kč/ks

Ukončovací J-profil SV 15 bílá - 3,05 mb cena s DPH: 209,00 Kč/ks

Ukončovací J-profil SV 15 barvy - 3,05 mb cena s DPH: 249,00 Kč/ks

Okapový profil SV 16 bílá - 3,05 mb cena s DPH: 229,00 Kč/ks

Spojovací H-profil SV 18 bílá - 3,05 mb cena s DPH: 429,00 Kč/ks

Spojovací H-profil SV 18 barvy - 3,05 mb cena s DPH: 469,00 Kč/ks

Římsový profil SV 19 bílá - 3,05 mb cena s DPH: 569,00 Kč/ks

pouze v bílé barvě

Upevnovací vrut V5143 4,0 x 30 mm cena s DPH: 3,50 Kč/ks

Torx - nerez s extra plochou rozšířenou hlavou, balení 500 ks + 1x bit Torx

Tento vinylový obklad se hodí jako fasáda obytných domů i veřejných prostor. Zajišťuje trvalou a estetickou fasádu na dlouhá léta. PVC, ze kterého je vyroben vinylový obklad daleko přesahuje výdrží svou dřevěnou alternativu při zachování jejího vnějšího vzhledu, díky povrchu napodobujícího texturu dřeva. Mnoho let bezproblémového užívání je zajištěno díky odolnosti vůči atmosférickým podmínkám (vlhkost, nízké a vysoké teploty, sluneční záření, vítr), biologickým činitelům (hmyz, plísně) a většině chemikálií. Trvanlivost fasády zaručuje samotná konstrukce panelů - speciálně tvarovaný okraj při montážních otvorech dodatečně blokují upevňovací šrouby. Tato konstrukce se nazývá "odolná vůči orkánu" a chrání panel proti odtržení od stěny budovy i při velmi silném větru.

Malá hmotnost, pohodlná doprava a snadná a rychlá instalace, která nevyžaduje žádné další zásahy, nebo pravidelnou údržbu po celou dobu používání. Zkoušky prováděné nezávislými výzkumnými ústavy ukazují, že používání vinylových obkladů (stejně jako jiných typů krytin z polymerových materiálů) z důvodu velmi dlouhé životnosti, lehké dopravy a možnosti úplné recyklace má mnohem nižší dopad na životní prostředí než použití materiálů jako je dřevo nebo cihla.

Hlavními přednostmi fasádních obkladů Vinyl Siding jsou:

  • suchý způsob montáže, lze provádět i za nepříznivých klimatických podmínek
  • snadná manipulace a opracovatelnost obkladů a ukončovacích profilů
  • vysoká odolnost proti klimatickým vlivům a dlouhá životnost (až 50 let)
  • možnost montáže na původní nerovné zdivo, nebo poškozené omítky
  • minimální údržba a snadné čištění tlakovým čističem (voda + saponát)
  • cenová dostupnost a vynikající poměr kvality a ceny.

Takže ať už dokončujete fasádu nového domu nebo se chystáte k rekonstrukci staré fasády, se zateplením i bez, Vinyl Siding Vám vždy nabídne kvalitní komplexní řešení Vaší fasády za velmi příznivou cenu.

Montáž:

Princip montáže spočívá v tom, že se na zdivo nejprve připevní rošt z dřevěných latí, na který se upevňují profily systému Vinyl Siding a systémem do sebe zapadajících zámků fasádní obklady Vinyl Siding. K upevnění všech prvků na dřevěný rošt se používají speciální nerezové šrouby. Podkladní rošt lze doplnit o tepelnou izolaci. Vždy však musí být zachována průběžná svislá odvětraná mezera za obkladem. Při montáži odvětrané fasády je také důležité pamatovat na rozpínání a smršťování materiálu vlivem změny teploty a dodržovat předepsané dilatační mezery. Široký systém doplňkových profilů umožňuje bezpečné řešení všech potřebných detailů a návazností na fasádě. Před montáží si pečlivě přečtěte montážní návod.

Údržba:

Údržba hotové fasády či podhledu je minimální. Už nikdy žádné další nátěry. Fasáda je omyvatelná, a to i saponátovými a chemickými přípravky. Fasáda je velmi pružná a proto je odolná proti mechanickému poškození. Pokud se ji přesto podaří poškodit, její výměna kteréhokoliv dílu za nový je jednoduchá.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Dokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací