Hlavní nabídka
Nabídka

Kámen Tuff

Fasádní panely Tuff napodobují povrch vulkanické horniny. V této sérii jsou použity jedinečné technologie a speciální barvy, díky kterým vzniká 3D efekt. Soklová lišta pro exteriér domu napodobuje strukturu cihel a přírodní krásu kamene. Obkladové panely spolehlivě ochrání suterén vašeho domu před škodlivými vlivy prostředí.

          Cena s DPH: 269,50 Kč/ks

                                           KAMČATKA

 

                                             ITALIE

 

                                               IRSKO

 

                                        NOVÝ ZELAND

 

                                            ISLAND

Rozměry kolekce Kámen Tuff:

Panel: délka-800 mm, šířka-590 mm, tloušťka-26 mm, 1ks = 0,47 m²

Roh: délka-580 mm, šířka-150 mm, tloušťka-45 mm

                  Cena rohu s DPH: 283,00 Kč/ks


Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pro založení první řady obkladů.       

Cena s DPH: 153,00 Kč/ks

 

Lemovací  U profil 1-dílný  - 3 m  

Doplňkový profil pro olemování okrajů obkladů - Hnědý, Zlatý, Světlo šedý, Zlatý dub, Standard, Broskev.     

Cena s DPH: 153,00 Kč/ks

Nová kolekce fasádních panelů "Tuff" reprodukuje texturu a působivost stejnojmenné sopečné horniny. Stejně jako tento přírodní materiál jsou i barvy panelů mimořádně rozmanité. Jedinečná technologie a speciální barvy vytvářejí na povrchu "3D efekt", tj vizuálně volumetrický obraz. Tloušťka panelů kolekce "Tuff" je zvětšená, což zajišťuje větší pevnost a odolnost materiálu proti opotřebení. Rozměry panelu jsou optimalizovány pro montáž.
Životnost dosahuje v podmínkách středního Ruska 30 a více let. Nejsou tam žádné toxiny, hořlavost ani vystavení mikroorganismům. Vysoká odolnost proti vyblednutí, ultrafialové záření, dobrá tepelná odolnost.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika